Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

stijn

Kombajny 2024: promocje w przedsezonie.

Mamy kilka świetnych ofert na nowe kombajny do zbiorów w 2024 roku. 

stijn

Gotowi na wyzwanie?

Poddaj serię 7R testowi Porsche!

obraz bloku 6R

6R POZWALA OSZCZĘDZIĆ WIĘCEJ

Posiadanie ciągnika o niskim zużyciu paliwa nigdy nie było ważniejsze niż teraz. Wybierz nowy model 6R: Będziesz korzystać z niskego zużycia paliwa w zastosowaniach transportowych, stałych kosztów napraw PowerGard i wyższej wartości przy odsprzedaży. Nadszedł czas na modernizację!

Nowa seria ciągników 8R John Deere

HarvestLab: Twoja nowa supermoc

System analizy ziarna John Deere HarvestLab™ zapewnia dane w czasie rzeczywistym na temat jakości upraw, podczas zbiorów.

Seria R700i

Seria R700i

Seria R700i zapewnia zaawansowane funkcje opryskiwacza większych modeli w komfortowym formacie i umożliwia szybki, precyzyjny, wysoce wydajny oprysk we wszystkich warunkach.

Operations Center John Deere

Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Prasy zwijające John Deere

Testy pras

Spotkaliśmy wielu prawdziwych entuzjastów belowania, takich jak Ty. Opowiedzieli nam o swoich potrzebach i podzielili się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem pras John Deere. Zapoznaj się z pełną gamą naszych pras teraz. Mamy pewność, że znajdziesz tu właściwą prasę do Twojego gospodarstwa.

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Prowadzenie gospodarstwa może być dla jednych obowiązkiem, sposobem na utrzymanie, lecz dla innych to także prawdziwa pasja, bez której trudno im wyobrazić sobie swoje życie. Tak jest w przypadku bohaterek cyklu "Liderki innowacyjnego rolnictwa". Doskonale zarządzają gospodarstwem i efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie w codziennej pracy.