Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

Mistrz wszechstronności

Mistrz wszechstronności

Niezależnie od tego, czy prowadzisz gospodarstwo hodowlane, rolne lub o profilu mieszanym, czy też świadczysz usługi w tych dziedzinach — jeden z ciągników 6M powstał właśnie dla Ciebie. Wybierz najlepszy dla siebie spośród 17 modeli o wysokich osiągach, oferowanych z pięcioma rozstawami osi.

Wzór doskonałości: nasz kombajn DeereNA

Nowe kombajny cyfrowe

Zbieraj dane na przyszłość.

Mocniejszy ciągnik do uprawy roli

Mocniejszy ciągnik do uprawy roli

Nasze ciągniki 9RX 710, 770 i 830 są najmocniejszymi ciągnikami John Deere.

Twój start w przyszłość rolnictwa

Twój start w przyszłość rolnictwa

Cztery podstawowe elementy, które pomogą uwolnić Twój potencjał precyzji.

obraz bloku 6R

Sprzęt rolnictwa przyszłości

Nadeszły żniwa w rozdzielczości HD

Nowa seria ciągników 8R John Deere

HarvestLab: Twoja nowa supermoc

System analizy ziarna John Deere HarvestLab™ zapewnia dane w czasie rzeczywistym na temat jakości upraw, podczas zbiorów.

Seria R700i

Seria R700i

Seria R700i zapewnia zaawansowane funkcje opryskiwacza większych modeli w komfortowym formacie i umożliwia szybki, precyzyjny, wysoce wydajny oprysk we wszystkich warunkach.

Prasy zwijające John Deere

Testy pras

Spotkaliśmy wielu prawdziwych entuzjastów belowania, takich jak Ty. Opowiedzieli nam o swoich potrzebach i podzielili się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem pras John Deere. Zapoznaj się z pełną gamą naszych pras teraz. Mamy pewność, że znajdziesz tu właściwą prasę do Twojego gospodarstwa.

Operations Center John Deere

Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Prowadzenie gospodarstwa może być dla jednych obowiązkiem, sposobem na utrzymanie, lecz dla innych to także prawdziwa pasja, bez której trudno im wyobrazić sobie swoje życie. Tak jest w przypadku bohaterek cyklu "Liderki innowacyjnego rolnictwa". Doskonale zarządzają gospodarstwem i efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie w codziennej pracy.