Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

Wielki finał: najlepsze oferty na nasze bestsellery!

Wielki finał: najlepsze oferty na nasze bestsellery!

Nr 1 w zadaniach transportowych i lider w dziedzinie technologii rolnictwa precyzyjnego. Nadszedł czas, aby zostać właścicielem legendarnych modeli 6R. Skorzystaj z okazji i kup jeden z tych niezawodnych, wysokowydajnych ciągników — już dziś skontaktuj się ze swoim dealerem.

Wybierz swoją gwiazdę żniw Harvest Star na 2022 rok

Wybierz swoją gwiazdę żniw Harvest Star na 2022 rok

Czy nie nadszedł czas, aby wypróbować kombajn John Deere 2022? Doskonałe połączenie wysokiej wydajności, kompleksowego wsparcia w zakresie czasu sprawności operacyjnej, świetnego komfortu i wydajnych narzędzi z zakresu rolnictwa precyzyjnego: to wszystko odmieni Twoje żniwa.

WYZWANIE DLA OPERATORÓW 2021

WYZWANIE DLA OPERATORÓW 2021

Jak dobrym jesteś operatorem kombajnu? Opowiedz nam swoją historię żniw. Do wygrania 3 wycieczki VIP do kraju Harvest Stars oraz bony do sklepu internetowego!

Przetestuj nowe 6M!

Przetestuj nowe 6M!

Poznaj nas lepiej - przygotuj się na niesamowite wrażenia podczas prezentacji ekscytujących funkcji modelu 6M zapraszając go na testy do swojego gospodarstwa!

Seria R700i

Seria R700i

Seria R700i zapewnia zaawansowane funkcje opryskiwacza większych modeli w komfortowym formacie i umożliwia szybki, precyzyjny, wysoce wydajny oprysk we wszystkich warunkach.

Operations Center John Deere

Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Jeszcze więcej - gwarantowane

Jeszcze więcej - gwarantowane!

Program gwaracji zużycia paliwa obejmuje prace polowe i transport.

Nowa seria ciągników 8R John Deere

8R/8RT/8RX - NIE DO ZATRZYMANIA

Nowa seria 8R charakteryzuje się zaawansowanymi technologicznie udoskonaleniami, których wymaga nowoczesne rolnictwo.

6R Series CommandPRO

Seria 6R

Od teraz z CommandPRO

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Prowadzenie gospodarstwa może być dla jednych obowiązkiem, sposobem na utrzymanie, lecz dla innych to także prawdziwa pasja, bez której trudno im wyobrazić sobie swoje życie. Tak jest w przypadku bohaterek cyklu "Liderki innowacyjnego rolnictwa". Doskonale zarządzają gospodarstwem i efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie w codziennej pracy.

Zapowiedź nowej serii sieczkarni 9000 John Deere

Nowa seria sieczkarni 9000

Sukces serii 8000 spowodował, że poprzeczka dotycząca zbioru wysokiej jakości paszy poszybowała jeszcze wyżej. Napędzani naszą ambicją oraz chęcią pomocy Tobie w wyprodukowaniu jeszcze więcej wysokiej jakości kiszonki - przedstawiamy serię 9000! CZYSTA WYDAJNOŚĆ!

100 Years Tractor

Jubileusz 100-lecia ciągników John Deere

HISTORIA PEŁNA SUKCESU.
PRZYSZŁOŚĆ PEŁNA INSPIRACJI.

Prasy zwijające John Deere

Testy pras

Spotkaliśmy wielu prawdziwych entuzjastów belowania, takich jak Ty. Opowiedzieli nam o swoich potrzebach i podzielili się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem pras John Deere. Zapoznaj się z pełną gamą naszych pras teraz. Mamy pewność, że znajdziesz tu właściwą prasę do Twojego gospodarstwa.