Maszyny Rolnicze

Maszyny Rolnicze

stijn

KUP KOMBAJN Z ROKU MODELOWEGO 2024 W CENACH Z 2023

Przez ograniczony czas zamrażamy cenę nowych kombajnów. Złóż zamówienie przed 30 czerwca, aby otrzymać kombajn z roku modelowego 2024 w cenie maszyny z 2023 r.

obraz bloku 6R

6R POZWALA OSZCZĘDZIĆ WIĘCEJ

Posiadanie ciągnika o niskim zużyciu paliwa nigdy nie było ważniejsze niż teraz. Wybierz nowy model 6R: Będziesz korzystać z niskego zużycia paliwa w zastosowaniach transportowych, stałych kosztów napraw PowerGard i wyższej wartości przy odsprzedaży. Nadszedł czas na modernizację!

stijn

Rady i wskazówki

“Cześć, mam na imię Stijn. Pracuję w fabryce w Holandii i klienci często pytają mnie, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości zaawansowanej technologii użytej w naszych opryskiwaczach. Stworzyłem tę stronę, aby podzielić się swoją wiedzą w zakresie technologii opryskiwania.”

Seria R700i

Seria R700i

Seria R700i zapewnia zaawansowane funkcje opryskiwacza większych modeli w komfortowym formacie i umożliwia szybki, precyzyjny, wysoce wydajny oprysk we wszystkich warunkach.

Nowa seria ciągników 8R John Deere

8R/8RT/8RX - NIE DO ZATRZYMANIA

Nowa seria 8R charakteryzuje się zaawansowanymi technologicznie udoskonaleniami, których wymaga nowoczesne rolnictwo.

Operations Center John Deere

Poznaj John Deere Operations Center

Dzięki John Deere Operations Center w serwisie MyJohnDeere.com zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim gospodarstwie. To prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której masz pełny obieg informacji o maszynach, miejscach pracy i operatorach.

Prasy zwijające John Deere

Testy pras

Spotkaliśmy wielu prawdziwych entuzjastów belowania, takich jak Ty. Opowiedzieli nam o swoich potrzebach i podzielili się doświadczeniami związanymi z użytkowaniem pras John Deere. Zapoznaj się z pełną gamą naszych pras teraz. Mamy pewność, że znajdziesz tu właściwą prasę do Twojego gospodarstwa.

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Liderki innowacyjnego rolnictwa

Prowadzenie gospodarstwa może być dla jednych obowiązkiem, sposobem na utrzymanie, lecz dla innych to także prawdziwa pasja, bez której trudno im wyobrazić sobie swoje życie. Tak jest w przypadku bohaterek cyklu "Liderki innowacyjnego rolnictwa". Doskonale zarządzają gospodarstwem i efektywnie wykorzystują nowoczesne technologie w codziennej pracy.