Ludzie idący między kilkoma typami maszyn firmy John Deere na dużym polu.

ROBIMY MAŁE KROKI,
ABY ŚWIAT MÓGŁ ZROBIĆ WIELKI KROK NAPRZÓD

Działamy jak nikt inny

Zajmujemy się tym, co odgrywa w życiu kluczową rolę. Działamy dla ludzi, którzy nam ufają, oraz dla planety, która nas utrzymuje i tworzymy inteligentne połączone maszyny, które umożliwiają postęp.


Klienci firmy John Deere znajdują się w centrum wszystkich naszych działań.

Opieramy się na ponad 180-letnim doświadczeniu i terabajtach precyzyjnych danych, aby poznać ich i ich firmy lepiej niż ktokolwiek inny. Nasza łatwa w użyciu technologia pomaga osiągać wyniki, które są widoczne w terenie, na placu budowy i w dokumentach. Zapewniamy bezproblemowy dostęp do części zamiennych, 
usług serwisowych i ulepszeń wydajności od momentu przyjęcia produktu do domu do oddania w rozliczeniu, dając światowej klasy wsparcie przez cały cykl życia sprzętu, mając zawsze na uwadze wydajność i zrównoważony rozwój.

I nigdy nie zapominamy o tym, że działamy dla poprawy jakości życia.


Zrównoważony rozwój

Dążymy do tworzenia rozwiązań, które zapewnią byt naszym klientom i społecznościom na całym świecie przez kolejne pokolenia.

Cele zrównoważonego rozwoju
Przeczytaj raport dotyczący zrównoważonego rozwoju 2020 na naszej stronie internetowej w języku angielskim

Innowacyjność i technologia

Działamy po to, by tworzyć nowe sposoby myślenia i rozwijać nowe sposoby postępowania. Nie po to, aby zaburzyć status quo, ale aby rozwijać rozwiązania zorientowane na klienta, które posuwają jego pracę naprzód w sposób, który jest łatwiejszy i bardziej opłacalny.

Odwiedź stronę Innowacyjność i technologia

Społeczność

Nasza pasja jest tak śmiała, jak lojalność, którą inspiruje. Na takie uznanie trzeba sobie zasłużyć. Jesteśmy dumni z dobrze wykonanej pracy i wywieramy silny wpływ na społeczności, w których żyjemy oraz na cały świat.

Przeczytaj o sile odpowiedzialności społecznej na naszej stronie w języku angielskim

Kierownictwo

Wielcy liderzy tworzą wspaniałe firmy, a nasz obecny dyrektor generalny John May podziela ugruntowane wartości przewodnie swoich poprzedników, w tym uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność.

Poznaj naszych liderów

Firma Deere & Company oferuje portfolio ponad 25 marek, aby zapewnić pełną gamę innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów w różnych systemach produkcyjnych w całym cyklu życia ich maszyn. Tutaj niektóre z tych marek.

Wirgen logo

Wirtgen

Wirtgen Group, składająca się z firm Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann i Benninghoven, oferuje klientom mobilne rozwiązania do maszyn drogowych, kopalni i zakładów przetwórstwa minerałów lub surowców wtórnych oraz do produkcji asfaltu. Pięć marek obejmuje wspólnie cały cykl budowy dróg, od przetwarzania, mieszania, układania nawierzchni, zagęszczania i napraw.

Hagie logo

Hagie

Historia Hagie to innowacja i wnikliwość. Ray Hagie dążył do zmniejszenia nieefektywności i znalezienia lepszego sposobu, co skłoniło go do skoncentrowania się na rozwiązaniach w zakresie oprysku upraw. W 1947 roku jego pasja do rozwiązywania problemów spowodowała, że wyprodukowano pierwszy na świecie opryskiwacz samojezdny. Ten rewolucyjny przełom przyniósł ze sobą wzrost sprzedaży, rozbudowę fabryki i obecność na międzynarodowym rynku.  Hagie nadal produkuje opryskiwacze o dużym prześwicie i maszyny do usuwania kwiatostanów.

PLA Logo

PLA

Założyciel, Juan Carlos Pla zadbał o wykonanie pierwszych w Argentynie elewatorów na zboże w portach przed wyprodukowaniem flagowego produktu, opryskiwacza o wysokim podwoziu. Do 1978 roku firma PLA wyprodukowała pierwszy w Ameryce Łacińskiej opryskiwacz samojezdny, a następnie system automatycznej przyczepy (1993) i pierwszy na świecie opryskiwacz z autopilotem (1999). Firma PLA produkuje siewniki i opryskiwacze.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Firma założona przez rodzinę Mazzotti to ma prawie 75-letnie doświadczenie w budowie samojezdnego sprzętu rolniczego. Rodzina rolników z zamiłowania zbudowała reputację pełnych pasji innowatorów i wizjonerów w ciągłej ewolucji rozwiązywania problemów klientów i zaspokajania popytu. Firma Mazzotti produkuje we Włoszech opryskiwacze samojezdne.

Monosem logo

Monosem

Od ponad 75 lat firma Monosem dostarcza wysokiej jakości precyzyjne siewniki próżniowe i kultywatory do ponad 80 krajów na całym świecie. Od 1945 roku historia firmy Monosem jest wypełniona ciągłymi innowacjami w produktach. Firma Monosem, od dawna uważana za lidera francuskiego rynku siewników precyzyjnych, wprowadziła swoje produkt na rynek globalny, a około 70 procent jej produkcji jest obecnie eksportowane.  Oddział w Kansas City w stanie Kansas skupia się na północnoamerykańskim rynku upraw specjalnych.

A&I Products Logo

A&I Products

Od 1980 r firma A&I Products stała się wiodącym producentem i hurtowym dystrybutorem części zamiennych rynku wtórnego na rynki sprzętu rolniczego, do pielęgnacji murawy i sprzętu przemysłowego. Firma A&I Products, mająca swoje korzenie jako mały warsztat mechaniczny i zakład naprawczy, dokonała transformacji, produkując nowe części w miejsce tych, które uznano za wymagające częstych napraw. Teraz A&I Products oferuje części o ponad 160 000 różnych numerach w wielu zastosowaniach.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Technologia Blue River  jest zbudowana na jednej prostej koncepcji – maksymalizacji przy minimalizacji. Blue River łączy najnowsze innowacje i technologie w celu poprawy produkcji rolnej przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na planetę. Blue River opracowała technologię See & Spray Select dostępną w opryskiwaczach John Deere  serii 400 i 600. Technologia See & Spray łączy w sobie wizję komputerową, uczenie maszynowe i robotykę, aby zaoszczędzić czas i pieniądze klientów, jednocześnie zwiększając rentowność w zrównoważony sposób.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

Utworzona w 2015 roku firma Harvest Profit składa się z zespołu, który mieszka i pracuje w gospodarstwie rolnym w samym sercu Dakoty Północnej. Celem firmy jest zapewnienie większej przejrzystości finansów w rolnictwie. Firma Harvest Profit stworzyła zestaw narzędzi oprogramowania, których celem jest ułatwienie rolnikom śledzenia kosztów gospodarstwa, zysków, pozycji w marketingu ziarna i inwentaryzacji. Zostało nazwane „oprogramowaniem dla bystrych rolników” – tych, którzy traktują swoje gospodarstwa jako działalność przez cały rok. 

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Misją Bear Flag Robotics jest zwiększenie globalnej produkcji żywności przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów uprawy żywności poprzez automatyzację maszyn. Firma tworzy technologie autonomicznych rozwiązań do ciągników rolniczych, zwiększając bezpieczeństwo, niezawodność i rentowność w gospodarstwach rolnych. Firmę Bear Flag Robotics założyli w 2017 roku w Dolinie Krzemowej Aubrey Donnellan oraz Igino Cafiero. Donnellan i Cafiero zaczęli współpracę z firmą John Deere od programu John Deere Startup Collaborator w 2019 r., a przejęcie ogłoszono w 2021 r.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

Od 2014 r. firma Kreisel jest wiodącym innowatorem zajmującym się opracowywaniem modułów i pakietów akumulatorów elektrycznych chłodzonych zanurzeniowo. Firma dysponuje zróżnicowaną technologią akumulatorów oraz ofertą infrastruktury ładowania buforowego i obecnie obsługuje globalną bazę klientów na wielu rynkach końcowych, w tym pojazdów użytkowych, pojazdów terenowych, urządzeń okrętowych, sportów elektronicznych i innych zastosowań wymagających wysokich parametrów. Firma została założona przez braci Johanna, Markusa i Philippa Kreisel, siedziba znajduje się w Rainbach im Mühlkreis w Austrii.