AKTUALNOŚCI I INFORMACJE   3 LISTOPADA 2023

Deanna Kovar mianowana President, Worldwide Agriculture & Turf Division: Small Ag and Turf, Regions 1 and 2

Ciągnik 6R 150 i prasa V461R, czyli duet doskonały

Deere & Company (NYSE:DE) wybrał Deannę Kovar na stanowisko President Worldwide AG & Turf: Small Agriculture and Turf które obejmuje odpowiedzialność rynkową za Europę, Afrykę i Azję od 1 listopada 2023 roku. Zastąpi ona Marka von Pentza, który przejdzie na emeryturę w lutym 2024 roku.

W ramach tej funkcji Kovar będzie odpowiedzialna za zarządzanie i wyniki działalności firmy w zakresie Small Ag and Turf, a także za wyniki firmy John Deere na tych rynkach. Kovar wcześniej pełniła funkcję vice president, Production and Precision Ag od 2020 r., kierowała globalnym zespołem skupionym na dostarczaniu rozwiązań w zakresie sprzętu i technologii, które pomagają operatorom zwiększyć produktywność, rentowność i zrównoważony rozwój.

Kovar dołączyła do zespołu Deere w 2000 roku gdzie zajmowała stanowiska, które pozwoliły na dogłębne zrozumienie wymagań klientów z branży rolniczej. Zdobyła rozległą wiedzę w zakresie technologii rolnictwa precyzyjnego, począwszy od 2010 roku kiedy to rozpoczęła pracę na stanowisku Manager of Portfolio Management w John Deere Intelligent Solutions Group. Następnie zajmowała stanowiska Division Sales Manager, director, Production & Precision Ag Marketing oraz director, Global Operator Stations.

"Deanna i jej zespół będą odgrywać zasadniczą rolę w rozwijaniu naszej strategii smart industrial mającej na celu dostarczeniu klientom większej wartości na rynkach Small Ag and Turf, a także w regionach 1 i 2" — powiedział John May, Chief Executive Officer for Deere & Company. " Jej głębokie zrozumienie klientów, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu, wnikliwa wiedza biznesowa i historia ciągłych sukcesów sprawiają, że Deanna jest dobrze wykwalifikowana do swojej nowej roli.".