SERWIS

service

Utrzymywanie maszyn w odpowiednim stanie. Możliwości zatrudnienia u dealerów John Deere.

Karierę w serwisie można rozpocząć jako praktykant. Czeka wiele możliwości rozwoju, w tym także szansa na awans na specjalistę serwisowego, menadżera warsztatu, a nawet wyższe stanowiska. Zapewnimy specjalistyczne szkolenie potrzebne do pracy przy wysoce zaawansowanych technologicznie maszynach: od kosiarki do sieczkarni polowej, od ciągnika do satelitarnego systemu kierowania.

Znajdź dealera firmy John Deere w swojej okolicy i odkryj aktualne okazje:

Wybierz dealera i skontaktuj się z nim.

 • Najnowocześniejsze narzędzia

  Korzystając z najnowszego i najlepszego sprzętu, z łatwością możesz osiągnąć doskonałe rezultaty.

  Najnowocześniejsze narzędzia
 • Pierwszorzędna obsługa

  Doskonała obsługa to pasja do stałej niezawodności.

  Pierwszorzędna obsługa
 • Maksymalizacja czasu sprawności

  Wykonując naszą pracę dobrze, nie tylko naprawiamy maszyny, ale i pomagamy firmom.

  Maksymalizacja czasu sprawności

Typowe zadania w dziale serwisu

Kierownik serwisu


Na tym stanowisku kierujesz zespołem serwisowym, który doradza klientom w zakresie napraw i modernizacji, zarówno w terenie, jak i w warsztacie. Twoim celem jest poprawa jakości usług i opłacalności, a tym samym zapewnienie większej satysfakcji klienta.

Technik


Do Twoich obowiązków należy diagnostyka, naprawy serwisowe, a także konserwacja sprzętu klienta oraz dealera. Dodatkowo służysz także klientom doradztwem w zakresie ustawień, regulacji i optymalizacji pracy maszyny.

Specjalista ds. serwisu


W ramach zakresu swoich zadań wykonujesz kompleksowe prace diagnostyczne i naprawy serwisowe określonych maszyn (ciągników, sprzętu do pielęgnacji zbóż, zbiorów, rolnictwa precyzyjnego lub pielęgnacji terenów zielonych). Doradzasz klientom w zakresie ustawień, regulacji i optymalizacji pracy maszyny. Jako ekspert jesteś osobą do kontaktu dla współpracowników i klientów.

Specjalista ds. Connected Support


Wykorzystujesz możliwości łączności z maszyną i narzędzia John Deere Connected Support, zapewniając maksymalny czas sprawności maszyn oraz zwiększając ich wydajność za sprawą umów serwisowych.

Praktykant w serwisie


Uczęszczając do szkoły technicznej, jednocześnie dowiesz się wszystkiego o pracy technika serwisowego w placówce dealerskiej. Będziesz towarzyszyć opiekunowi przy podstawowych naprawach sprzętu rolniczego lub do pielęgnacji terenów zielonych, a także uczestniczyć w szkoleniach technicznych.

Oferty i opisy stanowisk pracy zaprezentowane na tej stronie mają jedynie charakter przykładowy: rzeczywiste oferty pracy dostępne w placówkach dealerskich mogą się od nich różnić. Wszelkie sprawy pracownicze stanowią przedmiot uzgodnień pomiędzy kandydatem a dealerem, który odpowiada także za przeprowadzenie procesu rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.