Ciągnik gąsienicowy John Deere porusza się po już skoszonym polu

Strategia i kluczowe wartości

   

Dla tych, którzy zajmują się uprawą ziemi i zbiorem plonów. Dla tych, którzy zajmują się przekształcaniem i wzbogacaniem ziemi.

Firma John Deere dba o Wasz sukces.

To zaangażowanie widać na całym świecie. Ze względu na naszą przeszłość, naszą pasję i naszą misję pomagania klientom w zwiększaniu rentowności i wydajności, firma John Deere stoi na wyjątkowej pozycji — preferowanego dostawcy maszyn i urządzeń.

   

Jakość i innowacyjność

Jakość i innowacyjność miały istotne znaczenie przy tworzeniu dziedzictwa Johna Deere'a i będą nie mniej ważne w kształtowaniu przyszłości.

Ładowarka kołowa 844K-II wyładowuje kamienie i glebę w miejscu pracy

Obszary działalności

Firma John Deere działa w różnych branżach, ale obszary jej działalności są wzajemnie ze sobą powiązane. Dwa podstawowe obszary — maszyny i urządzenia dla rolnictwa i budownictwa — są doskonale przygotowane do wykorzystania ogólnoświatowego rozwoju gospodarczego.

Dwa dalsze — maszyny i urządzenia do konserwacji terenów zielonych i dla leśnictwa — wspierają i poszerzają możliwości rozwoju ogólnoświatowych kanałów. A obszary działalności takie, jak usługi finansowe, systemy zasilania, rynek części czy opracowywanie rozwiązań inteligentnych, są wzmocnieniem i nadbudową dla produkcji maszyn i urządzeń.

W tle rozmazany pracownik firmy John Deere trzymający elektroniczną płytę główną, na którą ustawiona jest ostrość

Nasze cele

Jako jeden z najczęściej wybieranych ogólnoświatowych dostawców maszyn i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa, budownictwa i do pielęgnacji terenów zieleni możemy stabilnie osiągać założone cele w zakresie dostarczania wartości dodanej dla akcjonariuszy.

Nieustanne udoskonalanie produktów i skuteczności działania naszych jednostek biznesowych pozwala nam uzyskiwać doskonałe wyniki działalności.

A łącząc cele pracowników, jednostek biznesowych i poszczególnych działów z kompleksowymi celami biznesowymi firmy John Deere, możemy iść do przodu, korzystając z ogromnego potencjału, jaki zapewnia doskonale zestrojona i sprawna praca zespołowa.

Dowiedz się więcej o naszej strategii na stronie dla inwestorów.

Firma Deere & Company, założona w 1837 roku przez Johna Deere — kowala i wynalazcę — stała się jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na całym świecie. To nie przypadek. John Deere zdecydował się kierować swoją firmą w oparciu o cztery zasady: uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Te wartości żyją i rozkwitają do dziś. Determinują nasz sposób pracy, jakość naszych produktów oraz niezrównaną obsługę, jaką zawsze staramy się zapewnić klientom, inwestorom lub pracownikom.

Grupa pracowników firmy John Deere noszących okulary ochronne zapoznaje się z treścią dokumentu

Jak pracujemy

Podczas codziennej pracy pamiętamy o najważniejszych wartościach, którym hołdował założyciel firmy. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które staramy się osiągnąć. To podstawy naszego życia. Są dla nas niezbędne jak powietrze. Te wartości są podstawą naszej pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie oferujemy klientom.

Ponadto w firmie John Deere rozumiemy wartość dywersyfikacji siły roboczej, sieci dealerów i bazy dostawców. W pełni angażujemy się w tworzenie spójnego środowiska pracy, w którym różnorodność jest cechą akceptowaną i pożądaną. Jesteśmy dumni, widząc, jak wszyscy angażują się równie mocno: zarówno pracownicy, jak i dealerzy oraz dostawcy.

Mężczyzna w kapeluszu stoi obok swojego ciągnika wielozadaniowego John Deere

Gdzie pracujemy

Na całym świecie. Gdziekolwiek ludzie uprawiają rolę lub prowadzą prace ziemne, używają produktów i rozwiązań firmy John Deere.

Dwóch mężczyzn ściska sobie dłonie przed biurkiem komputerowym

Czego można od nas oczekiwać

Od firmy John Deere możesz oczekiwać zachowania najwyższych standardów etycznych, skrupulatnego przestrzegania obowiązujących przepisów i największego zaangażowania w rozwijanie i promowanie uczciwego podejścia do polityki socjalnej.

Kiedy nawiążesz kontakt z firmą John Deere, w dowolnej formie — jako klient, pracownik, dealer czy dostawca — możesz spodziewać się życzliwego przyjęcia i obsługi w sposób zgodny z powyższymi zasadami. Oczekuj również docenienia różnorodności.

Maszyna ścinkowo-układająca pracuje na miejscu budowy, aby powalić drzewo

Co oferujemy

Założyciel naszej firmy jest przede wszystkim znany ze stworzenia pierwszego dobrze przyjętego przez użytkowników pługa. I do dzisiaj chyba najbardziej jesteśmy znani z wysokiej jakości maszyn do uprawy ziemi i pielęgnacji terenów zieleni. Mówiąc precyzyjnie, jesteśmy czołowym w świecie producentem maszyn rolniczych. Zajmujemy również pozycję wiodącego na świecie producenta maszyn leśnych. Ponadto jesteśmy liczącym się producentem sprzętu do prac budowlanych. A John Deere Financial jest jedną z największych spółek finansujących zakup maszyn i urządzeń. To całkiem nieźle jak na firmę założoną w kuźni...