Współpraca z nami

Połączenie losów Twojej firmy z marką John Deere to dobra inwestycja. John Deere to jedna z najbardziej uznanych i zaufanych marek w dużej części świata, w szczególności w krajach, w których dużą rolę odgrywa produkcja rolna. Można bezpiecznie założyć, że nasza nazwa i wartości, które możemy zapewnić Twojej firmie, skłoniły Cię do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Spójrz jednak głębiej. Wychodząc poza relację zapewniającą dobre wyniki finansowe szukamy również relacji, które mogą przynieść zmiany na lepsze. Nasza misja brzmi: Zobowiązani wobec ludzi związanych z ziemią. Chodzi o interesy i relacje, zapewniające dobrostan wszystkim naszym dostawcom, dealerom i licencjobiorcom.

Rzecz jasna firma John Deere wybierając dostawców, dealerów i licencjobiorców stawia wysokie wymagania. Obie strony muszą być do siebie dobrze dopasowane. Razem musimy realizować najważniejsze wartości firmy John Deere: uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność. Jeśli definiujesz w ten sposób swoją działalność i etykę pracy, możesz odnosić korzyści razem z nami jako dealer, dostawca lub producent wyrobów na licencji John Deere.