Biografia

Renee A. Mailhot

Renee A. Mailhot

Wiceprezes i dyrektor ds. zgodności

Deere & Company

Renee A. Mailhot jest wiceprezeską i dyrektorką ds. zgodności Deere & Company. Stanowisko to zajmuje od maja 2015. Kieruje Centrum ds. Ogólnoświatowego Postępowania w Biznesie, gdzie odpowiada za ugruntowanie stabilnego zaangażowania firmy Deere w jakość prowadzenia działalności biznesowej i zapewnienie w globalnej działalności firmy Deere trwałego skupienia na jej najważniejszych wartościach — rzetelności, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności.

Mailhot dołączyła do zespołu firmy Deere & Company w roku 1991, rozpoczynając pracę w dziale kadr dawnej dywizji Commercial and Consumer Equipment w Raleigh w Karolinie Północnej. Pełniła tam również różne role w obszarach marketingu i sprzedaży. Później powróciła do pracy w obszarze zasobów ludzkich, gdzie piastowała stanowiska o rosnącym zakresie odpowiedzialności, w tym dyrektorki ds. rozwoju pracowników w Regionie 2, dyrektorki ds. rekrutacji i obsady stanowisk na Amerykę Północną i ogólnoświatowej dyrektorki ds. wartościowania stanowisk pracy.

W roku 2011 Mailhot została mianowana regionalną dyrektorką ds. zasobów ludzkich na Amerykę Łacińską. Na tym stanowisku była kluczową członkinią kierownictwa Regionu 3. W 2013 została powołana na stanowisko dyrektorki ds. zarządzania talentami. Ostatnio pracowała na stanowisku ogólnoświatowej dyrektorki ds. komunikacji z pracownikami.

Mailhot uzyskała tytuły licencjata w dziedzinie psychologii na Michigan State University oraz magistra w dziedzinie zasobów ludzkich na North Carolina State University.

Deere & Company (NYSE: DE) to światowy lider oferujący zaawansowane produkty i usługi. Firma wspiera działalność swoich klientów, zajmujących się uprawą – ziemi, pielęgnacją zieleni, gospodarką leśną oraz budownictwem. Działania te mają na celu sprostanie dramatycznie rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na żywność, paliwo, budownictwo i infrastrukturę. Od 1837 roku firma John Deere dostarcza innowacyjne produkty najwyższej jakości, tworzone w oparciu o tradycję integralności. Więcej informacji o firmie John Deere można znaleźć na naszej stronie internetowej www.JohnDeere.com.