Biografia

Luann K. Rickert

Luann K. Rickert

Wiceprezes ds. audytu wewnętrznego

Deere & Company

Luann K. Rickert jest wiceprezeską działu audytów wewnętrznych. Na tym stanowisku pracuje od lipca 2011 roku. Rickert jest odpowiedzialna za realizację audytów wewnętrznych w oddziałach Deere & Company na całym świecie.

Rickert rozpoczęła pracę w firmie jako audytor w roku 1979. Na przestrzeni lat obejmowała coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska w obszarach finansów, systemów, operacji i zarządzania zakładami. Ostatnio pełniła funkcję globalnego dyrektora ds. stanowisk operatora w ogólnoświatowym dziale Agriculture & Turf w Bruchsal w Niemczech.

Rickert jest absolwentką Iowa State University, gdzie uzyskała dyplom w dziedzinach zarządzania przemysłowego i księgowości. Na University of Iowa uzyskała tytuł MBA w zakresie finansów.

W ciągu całej kariery była aktywnie zaangażowana w wolontariat, uczestnicząc w wielu radach i działając w różnych organizacjach charytatywnych. Obecnie zasiada w radzie fundacji na rzecz społeczności Great River Bend i jest członkinią organizacji Women's Leadership Council for United Way obszaru Quad Cities.

Deere & Company (NYSE: DE) to światowy lider oferujący zaawansowane produkty i usługi. Firma wspiera działalność swoich klientów, zajmujących się uprawą – ziemi, pielęgnacją zieleni, gospodarką leśną oraz budownictwem. Działania te mają na celu sprostanie dramatycznie rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na żywność, paliwo, budownictwo i infrastrukturę. Od 1837 roku firma John Deere dostarcza innowacyjne produkty najwyższej jakości, tworzone w oparciu o tradycję integralności. Więcej informacji o firmie John Deere można znaleźć na naszej stronie internetowej www.JohnDeere.com.