Biografia

Andrew C. Traeger

Andrew C. Traeger

Starszy Wiceprezes i Dyrektor Finansowy Worldwide Financial Services

Deere & Company

Andrew C. Traeger jest starszym wiceprezesem i dyrektorem finansowym działu Worldwide Financial Services. Zajmuje te stanowiska od sierpnia 2011 roku. Nadzoruje funkcje księgowe, finansowe i planowania strategicznego, w tym kredytami i ubezpieczeniami, raportowaniem biznesowym, księgowością podatkową i skarbową, planowaniem i analityką finansową, usługami księgowymi i systemami finansowymi.

Traeger dołączył do działu John Deere Financial w roku 1998 jako starszy księgowy, aby szybko awansować na stanowiska o coraz większym zakresie złożoności i odpowiedzialności, w tym dyrektora ds. prognozowania finansowego, dyrektora ds. sprawozdawczości finansowej oraz dyrektora ds. sprawozdawczości finansowej i wobec organów regulacyjnych. W roku 2007 został mianowany dyrektorem finansowym ds. sprawozdawczości, podatków, księgowości skarbowej i usług księgowych.

Traeger uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie księgowości w Buena Vista University w Storm Lake w stanie Iowa i jest biegłym księgowym (CPA).

Traeger jest członkiem organizacji American Institute of CPAs i Iowa Society of CPAs. W roku 2011 uzyskał tytuł Chartered Global Management Accountant. Jest również członkiem rady dyrektorów organizacji Greater Des Moines Partnership oraz Ronald McDonald House Charities of Central Iowa, Inc.

Dział John Deere Financial jest jednym z największych dostawców usług finansowych dla klientów z sektorów rolniczego i budowlanego. Wspiera działalność firmy John Deere na całym świecie, obsługując ponad 1,7 miliona klientów i zarządzając portfelem obejmującym środki wartości niemal 39 miliardów dolarów. Oprócz obsługi wierzytelności i finansowania sprzętu, ułatwiającego sprzedaż maszyn rolniczych, budowlanych, leśnych, do pielęgnacji terenów zielonych oraz użytkowych firmy John Deere, dział John Deere Financial oferuje rozwiązania oparte na kredycie odnawialnym i finansowanie startowe upraw. Obecnie dział JohnDeere Financial zatrudnia ponad 2200 pracowników na całym świecie i oferuje programy finansowe dla klientów detalicznych w ponad 50 krajach.

Deere & Company (NYSE: DE) to światowy lider oferujący zaawansowane produkty i usługi. Firma wspiera działalność swoich klientów zajmujących się uprawą ziemi, pielęgnacją zieleni, gospodarką leśną oraz budownictwem. Działania te mają na celu sprostanie dramatycznie rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na żywność, paliwo, budownictwo i infrastrukturę. Od 1837 roku firma John Deere dostarcza innowacyjnych produktów najwyższej jakości, tworzonych w oparciu o tradycję rzetelności. Więcej informacji o firmie John Deere można znaleźć na naszej stronie internetowej www.JohnDeere.com.