Seria R4040iOpryskiwacze

 • Solution Command: Precyzyjne i łatwe napełnianie, opryskiwanie i płukanie dzięki
 • Zmienna geometria BoomTrac Pro zwiększa dokładność i wydajność aplikacji
 • XtraFlex - niezależne zawieszenie podwójnych kół
 • Hydrauliczna regulacja rozstawu kół umożliwia dopasowanie do wyznaczonych ścieżek
Drukuj
PLACEHOLDER ALT TEXT

Sylwetka opryskiwacza R4040i przedstawia zalety rozmieszczenia głównych podzespołów w celu uzyskania równomiernego rozłożenia masy i stabilności maszyny. Operator siedzi w miejscu naturalnie przeznaczonym do kierowania - pomiędzy osiami, blisko punktu środka ciężkości maszyny. Dzięki temu ma lepszą widoczność we wszystkich kierunkach, nie odczuwa skoków podczas jazdy po nierównym terenie i ma poczucie całkowitej kontroli – tak jak na koniu wyścigowym tyle, że dużo wygodniej.

Obsługa opryskiwacza R4040i nie może być łatwiejsza: wszystkie interfejsy są już dobrze znane klientom John Deere.

 • XtraFlex - niezależne zawieszenie pneumatyczne pojedynczych kół

  Niezależne zawieszenie kół z automatyczną regulacją ciśnienia oferuje znacznie więcej niż komfort pracy operatora, zwiększa stabilność na nierównym terenie oraz zwiększa stabilność belki, w celu uzyskania bardziej precyzyjnej aplikacji.

 • Zmienna geometria belek BoomTrac Pro

  Czujniki zmiennej geometrii belek umożliwiają automatyczną i niezależną (prawa/lewa) regulację wysokości na podstawie profilu opryskiwanego terenu. Idealne rozwiązanie podczas pracy na pagórkowatym terenie z prędkością do 20 km/h.

 • Sterowanie sekcjami belki John Deere

  Sterowanie sekcjami narzędzia John Deere oparte na GPS całkowicie przejmuje kontrolę nad sekcjami belek, automatycznie włączając je i wyłączając przy wjeżdżaniu lub wyjeżdżaniu z wyznaczonych terenów. Redukcja nakładek i omijaków to automatyczne obniżenie kosztów środków chemicznych.