Seria M700/M700i

Seria M700(i)

Doskonale. Dla Ciebie.

Ponieważ oferujemy trzy rozmiary zbiornika o pojemności od 2400 do 4000 litrów oraz opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 18 do 30 metrów, w asortymencie opryskiwaczy serii M700(i) znajdziesz wersję dostosowaną do potrzeb swojego gospodarstwa. Wybierz opcję odpowiednią dla siebie i dopasuj ją do własnych wymagań w zakresie opryskiwania, stawiając na model M700(i) z obsługą ISOBUS lub wieloma innymi dostępnymi udoskonaleniami.

 

Proste sterowanie ręczne

Proste sterowanie ręczne

Solidne ręczne zawory są proste i niezawodne, charakteryzując się niewielkim ryzykiem awarii i potrzebami w zakresie konserwacji. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań? Wybierz nasz opcjonalny układ AutoFill lub AutoDilute.

Niski środek ciężkości

Niski środek ciężkości

Opryskiwacz M700(i) znakomicie nadaje się do jazdy zarówno po drodze, jak i po polu. Nisko położony środek ciężkości i równomierne rozłożenie masy zapewniają wzorową sprawność na drodze.

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami zapewnia większą dokładność, ogranicza wkład finansowy, zwiększa potencjalny plon oraz pozwala chronić środowisko dzięki zrównoważonemu użyciu substancji.

TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

Dzięki systemom TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro belka znajduje się zawsze w odpowiednim miejscu do zapewnienia optymalnego pokrycia. Czujniki przeznaczone do pracy w trybie hybrydowym pomagają ustawić belkę opryskową prawidłowo w każdym momencie – utrzymując stałą wysokość oprysku w celu zmniejszenia przechyłu, zwiększenia prędkości oraz zredukowania stresu operatora.

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Dzięki łatwemu podłączaniu do dowolnego systemu zamkniętego obiegu można niemal zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników za pomocą adaptera powszechnie stosowanego przez producentów środków ochrony roślin.

MODELZBIORNIK CIECZY ROBOCZEJSZEROKOŚĆ BELKI OPRYSKOWEJWYDATEK POMPY

2400 l

18–33* m

280 l/min

3200 l

18–33* m

280 l/min

4000 l

18–33* m

280 l/min

*Skontaktować się z dealerem w celu uzyskania dodatkowych informacji.