Seria M900(i)

M900i Hero

Idealny dla Twoich upraw

Trzy rozmiary zbiornika o pojemności od 4400 do 6200, opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 24 do 40 metrów i opcjonalnie obsługa ISOBUS. Model M900(i) to idealny wybór do upraw drobnoziarnistych takich jak pszenica, jęczmień.

 

Proste sterowanie ręczne

Proste sterowanie ręczne

Solidne ręczne zawory są proste i niezawodne, charakteryzując się niewielkim ryzykiem awarii i potrzebami w zakresie konserwacji. Potrzebujesz bardziej zaawansowanych rozwiązań? Wybierz nasz opcjonalny układ AutoFill lub AutoDilute.

TwinSelect

TwinSelect

Wymiana dysz zależnie od warunków atmosferycznych lub przejście z oprysku środkami ochrony roślin na nawozy jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk w TwinSelect. Opcja ta pozwala na oszczędność czasu, zwiększenie elastyczności, a także pomaga stosować docelową dawkę niezależnie od prędkości opryskiwania.

Rozstaw dysz co 25 cm

Rozstaw dysz co 25 cm

Dzięki rozstawowi dysz co 25 cm można obniżyć wysokość belki, aby zmniejszyć znoszenie, bez uszczerbku dla spektrum kropli, zachować drobną wielkość kropli i zminimalizować znoszenie.

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Dzięki łatwemu podłączaniu do dowolnego systemu zamkniętego obiegu można niemal zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników za pomocą adaptera powszechnie stosowanego przez producentów środków ochrony roślin.

  • TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

    Dzięki systemom TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro belka znajduje się zawsze w odpowiednim miejscu do zapewnienia optymalnego pokrycia. Czujniki przeznaczone do pracy w trybie hybrydowym pomagają ustawić belkę opryskową prawidłowo w każdym momencie – utrzymując stałą wysokość oprysku w celu zmniejszenia przechyłu, zwiększenia prędkości oraz zredukowania stresu operatora.

    TerrainControl
  • Indywidualne sterowanie dyszami

    Indywidualne sterowanie dyszami zapewnia większą dokładność, ogranicza wkład finansowy, zwiększa potencjalny plon oraz pozwala chronić środowisko dzięki zrównoważonemu użyciu substancji.

    Blok ślizgowy opryskiwacza m900i

MODELZBIORNIK CIECZY ROBOCZEJSZEROKOŚĆ BELKI OPRYSKOWEJWYDATEK POMPY

4400 l

24–40 m

560 l/min

5200 l

24–40 m

560 l/min

6200 l

24–40 m

560 l/min