Seria R41X0i

Seria R41x0i

Praca bez ograniczeń

Opryskiwacze R4140i/R4150i powstały z myślą o najwyższej wydajności. System TerrainControl Pro lub TerrainCommand Pro zapewnia stabilność belki przy dużych prędkościach, natomiast niezależne zawieszenie kół, kabina Cat IV, nowa dźwignia wielofunkcyjna oraz konsola CommandARM oferują najwyższy poziom komfortu operatora. Bezpośrednie sterowanie dawką PowrSpray i funkcja ExactApply pozwalają cieszyć się doskonałą, stałą jakością oprysku z równomiernym pokryciem przez cały sezon.

 

Ultradźwiękowa precyzja

Doświadcz korzyści wynikających z równomiernego pokrycia dzięki automatycznemu dostosowywaniu się do warunków. Przy użyciu czujników hybrydowych, które jednocześnie monitorują zarówno glebę, jak i uprawy, system TerrainControl™ Pro dostosowuje wysokość i przechył belki w celu uzyskania optymalnego pokrycia, natomiast TerrainCommand™ Pro oferuje dodatkowo zarządzanie zmienną geometrią.

Większa kabina, z myślą o Tobie

Większa kabina, z myślą o Tobie

To nowy poziom komfortu i udogodnień w kabinie: dzięki temu, że wszystkie elementy sterujące są tam, gdzie chcesz, by były, wyjątkowo nieograniczonemu widokowi oraz zgodności układu filtracji powietrza w kabinie kategorii IV. Nasza kabina kategorii IV daje Ci przestrzeń do swobodnej pracy, możliwość swobodnej jazdy za sprawą zawieszenia kół XtraFlex oraz pozwala wszystkim sterować za pomocą CommandARM.

Precyzja przy dużej objętości

Precyzja przy dużej objętości

Szybsze napełnianie, bardziej precyzyjny oprysk. Unikalny, dwuobiegowy system PowrSpray ułatwia szybkie i efektywne napełnianie, oprysk i mieszanie. Wystarczy wcisnąć jeden z przycisków SolutionCommand. Dzięki układowi ExactApply układ PowrSpray zapewnia wzorcową dokładność niezależnie od prędkości i ciśnienia oraz przy minimalnej ilości nakładek.

(R)ewolucja sterowania dyszami

(R)ewolucja sterowania dyszami

Bardziej precyzyjnie pokrywaj większą powierzchnię upraw przy zachowaniu dawki docelowej i ciśnienia w niespotykanym dotąd zakresie prędkości, jednocześnie zmniejszając nakładki i wkład finansowy. W połączeniu z kompensacją skrętu układ ExactApply automatycznie zmienia dawkę na całej długości belki w celu uzyskania prawidłowej dawki oprysku w określonym obszarze.

Większy komfort, doskonałe osiągi

Większy komfort, doskonałe osiągi

Dokładnie wiesz, co trzeba zrobić. My budujemy modele R4140i i R4150i, aby można to było zrobić lepiej. Dowiedz się, jak połączenie niezrównanej jakości prowadzenia belki opryskowej, precyzji oprysku oraz nowego poziomu komfortu operatora i intuicyjnego sterowania maszyną sprawia, że oprysk jest bardziej opłacalny.

ModelZbiornik cieczy roboczejSzerokości belki opryskowejZbiornik płuczącywydajność napełniana

4000 l

Stal: 24–36 m

Włókno węglowe: 36 m

400 l

1200 l/min

5000 l

Włókno węglowe: 36 m

400 l

1200 l/min