Seria R700i

Seria R700i

Precyzja i skuteczność

Nowy model R700i oferuje typowe dla większych modeli zaawansowane funkcje zwiększające produktywność w kompaktowym formacie. Układ PowrSpray i funkcje, takie jak indywidualne sterowanie dyszami i połączenie z systemem transferu zamkniętego pozwolą cieszyć się niezwykłą łatwością użytkowania i dokonywać dokładniejszych oprysków.

 

Szybkość i precyzja

PowrSprayTM

Szybsze napełnianie, bardziej precyzyjne opryskiwanie. Wyjątkowy dwuobwodowy system PowrSpray™ pozwala napełnić opryskiwacz nawet w 7 minut1 i oferuje precyzję dawkowania na poziomie 98%2. A w dodatku wszystko jest wygodnie sterowane przyciskiem.

Bezpieczeństwo jako priorytet

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Dzięki łatwemu podłączaniu do dowolnego systemu zamkniętego obiegu można niemal zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników za pomocą adaptera powszechnie stosowanego przez producentów środków ochrony roślin.

Oszczędność i ochrona

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na wydajną, miejscową aplikację środka ochrony roślin. Możesz zaoszczędzić nawet 5% na zakupie środków ochrony roślin – czyli do 6 EUR/ha3. Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray™.

Intuicyjne sterowanie

Solution Command

Napełnianie, mieszanie, opryskiwanie i płukanie za pomocą przycisku. Pełna kontrola — zarówno z kabiny przy użyciu nowego joysticka, jak i ze stanowiska operatora przy użyciu nowego układu Solution Command.

Kompaktowe rozmiary, klasa premium

Kompaktowe rozmiary, klasa premium

Można powiedzieć, że pełen zaawansowanych funkcji obecnych zwykle w dużo większych urządzeniach model R700i to nasz najmniejszy duży opryskiwacz. Umożliwia szybkie, precyzyjne, wysoce wydajne opryskiwanie we wszystkich warunkach — sezon po sezonie.

ModelZbiornik cieczy roboczejSzerokości belkiWydatek pompy

3200 l

18–334 m

600 l/min przy napełnianiu,
750 l/min przy aplikacji

4000 l

18–334 m

600 l/min przy napełnianiu,
750 l/min przy aplikacji

1 Pomiar nie uwzględnia etapu zasysania

2 Precyzja na poziomie 98% została ustalona na podstawie danych z JDLink, przy wykorzystaniu układu pompy tłokowo-membranowej firmy John Deere, w porównaniu z systemem PowrSpray™ firmy John Deere o średnicy złącza 3. Wynik ten oznacza, że w 98% przypadków osiągana jest zadana dawka oprysku

3 Na podstawie danych z gospodarstwa z uprawą 500 ha pszenicy i przy założeniu kosztu herbicydów w wysokości 53 €/ha oraz kosztu fungicydów wysokości 65 €/ha (5%*118 € =5,90 €/ha)

4Skontaktować się z dealerem w celu uzyskania dodatkowych informacji