R700i Series

Seria R700i

Precyzja i skuteczność

Nowy model R700i oferuje typowe dla większych modeli zaawansowane funkcje zwiększające produktywność w kompaktowym formacie. System PowrSpray i funkcje, takie jak indywidualne sterowanie dyszami i połączenie z systemem transferu zamkniętego pozwolą cieszyć się niezwykłą łatwością użytkowania i dokonywać dokładniejszych oprysków.

Szybkość i precyzja

Szybkość i precyzja

Szybsze napełnianie, bardziej precyzyjne opryskiwanie. Wyjątkowy dwuobwodowy system PowrSpray pozwala napełnić opryskiwacz nawet w 7 minut1 i oferuje precyzję dawkowania na poziomie 98%2. A w dodatku wszystko jest wygodnie sterowane przyciskiem.

Bezpieczeństwo jako priorytet

Bezpieczeństwo jako priorytet

Dzięki łatwemu podłączaniu do dowolnego systemu zamkniętego obiegu można niemal zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin. Napełnianie i płukanie odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników za pomocą adaptera powszechnie stosowanego przez producentów środków ochrony roślin.

Oszczędność i ochrona

Oszczędność i ochrona

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na wydajną, miejscową aplikację środka ochrony roślin. Możesz zaoszczędzić nawet 5% na zakupie środków chemicznych ochrony roślin – — czyli do 6 EUR/ha3. Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray.

Intuicyjne sterowanie

Intuicyjne sterowanie

Napełnianie, mieszanie, opryskiwanie i płukanie za pomocą przycisku. Pełna kontrola — zarówno z kabiny przy użyciu nowego joysticka, jak i ze stanowiska operatora przy użyciu nowego układu Solution Command.

Kompaktowe rozmiary, klasa premium

Kompaktowe rozmiary, klasa premium

Można powiedzieć, że pełen zaawansowanych funkcji obecnych zwykle w dużo większych urządzeniach model R700i to nasz najmniejszy duży opryskiwacz. Umożliwia ’ szybkie, precyzyjne, wysoce wydajne opryskiwanie we wszystkich warunkach — sezon po sezonie.

ModelZbiornik roztworu środka chemicznegoSzerokości belki opryskowejWydatek pompyWydatek napełniana

3200 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

4000 l

18–30 m

750 l/min

600 l/min

1 Pomiar nie uwzględnia etapu zasysania.

2 Precyzja na poziomie 98% została ustalona na podstawie danych z JDLink, przy wykorzystaniu układu pompy tłokowo-membranowej firmy John Deere, w porównaniu z systemem PowrSpray firmy John Deere o średnicy złącza 3 ”. Wynik ten oznacza, że w 98% przypadków osiągana jest zadana dawka oprysku."

³ Na podstawie danych z gospodarstwa z uprawą 500 ha pszenicy i przy założeniu kosztu herbicydów w wysokości 53€/ha oraz kosztu fungicydów wysokości 65€/ha (5%*118€ =5,90€/ha)