John Deere Forum

O firmie John Deere

 

Zwiedzanie Forum

Wystawa John Deere

Wystawa

Nasza wystawa maszyn to zaproszenie do świata nowoczesnych technologii. Tutaj z bliska można się przyjrzeć ciągnikom, kombajnom i wielu innym maszynom.

Dowiedz się więcej o osiągach silnika, możliwych zastosowaniach i najnowszych postępach technologicznych. Pokażemy Ci, że nowoczesna technologia rolnicza, ochrona środowiska i zrównoważona produkcja żywności nie muszą być ze sobą w konflikcie.

Dzieci w John Deere Forum

Dzieci w Forum

Forum posiada własny obszar edukacyjny dla dzieci i młodzieży wyposażony w makietę przedstawiającą nowoczesne gospodarstwo rolne. Kącik klubu juniora zaprasza wszystkich do zabawy. W sali wystawowej dzieci mogą się zapoznawać z ciągnikami oraz innymi maszynami.

Sklep z kolekcją John Deere

Sklep dla fanów John Deere

W naszym sklepie można znaleźć pełną kolekcję akcesoriów John Deere. W sprzedaży mamy między innymi modele ciągników i mnóstwo innych wspaniałych zabawek. Oferujemy także wysokiej jakości odzież John Deere, taką jak kurtki, czapki, odzież robocza i wiele innych.

Wszystkie te artykuły i nie tylko znaleźć można w naszym sklepie internetowym John Deere.

Wydarzenia i wycieczki

Zwiedzanie fabryki dla grup z branży rolniczej

Grupy z branży rolniczej mogą dokonywać rejestracji wyłącznie za pośrednictwem odpowiedniej firmy dealerskiej John Deere.

 

Wizyta w John Deere Forum

Zwiedzanie fabryki dla osób indywidualnych

Oferujemy indywidualne zwiedzanie fabryki ciagników John Deere w Mannheim dla osób indywidualnych po wcześniejszym umówieniu. Miejsca można rezerwować tylko w zależności od dostępności. Ze względów bezpieczeństwa w wycieczkach mogą brać udział tylko osoby powyżej 16 roku życia. Dzieci w wieku od 10 do 15 lat mogą uczestniczyć w wycieczkach, jeśli towarzyszą im rodzice lub opiekunowie.

Jak można nas znaleźć

Kontakt

Forum John Deere

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim

ForumVisitorService@JohnDeere.com