O firmie John Deere

Forum John Deere

   

Zwiedzanie forum

Wystawa

Nasza wystawa maszyn to zaproszenie do świata nowoczesnych technologii. Tutaj z bliska można się przyjrzeć ciągnikom, kombajnom i wielu innym maszynom.

Dowiedz się więcej o osiągach silnika, możliwych zastosowaniach i najnowszych postępach technologicznych. Pokażemy Ci, że nowoczesna technologia rolnicza, ochrona środowiska i zrównoważona produkcja żywności nie muszą być ze sobą w konflikcie.

Sale konferencyjne i filmowe

Forum John Deere posiada łącznie cztery sale do prezentacji i dwie sale konferencyjne. Sale przeznaczone są dla 50 osobowych grup odwiedzających. Posiadają regulowane ściany i w razie potrzeby mogą być powiększane.

Obie sale konferencyjne mogą pomieścić po 18 osób. Są wyposażone w stoły i bezprzewodową łączność z siecią LAN. W razie potrzeby sale można wynajmować na różnego rodzaju eventy oraz mniejsze warsztaty.

Dzieci w Forum

Forum posiada własny obszar edukacyjny dla dzieci i młodzieży wyposażony w makietę przedstawiającą nowoczesne gospodarstwo rolne. Kącik klubu juniora zaprasza wszystkich do zabawy. W sali wystawowej dzieci mogą się zapoznawać z ciągnikami oraz innymi maszynami.

Sklep dla fanów John Deere

W naszym sklepie można znaleźć pełną kolekcję akcesoriów John Deere. W sprzedaży mamy między innymi modele ciągników i mnóstwo innych wspaniałych zabawek. Oferujemy także wysokiej jakości odzież John Deere, taką jak kurtki, czapki, odzież robocza i wiele innych.

Wszystkie te artykuły i nie tylko znaleźć można w naszym sklepie internetowym John Deere.

Wydarzenia i wycieczki

Zwiedzanie fabryki dla grup z branży rolniczej

Grupy z branży rolniczej mogą dokonywać rejestracji wyłącznie za pośrednictwem odpowiedniej firmy dealerskiej John Deere.

 

Jak można nas znaleźć

Kontakt

Forum John Deere

John-Deere-Straße 70
68163 Mannheim