KLIMATYZACJA

Pojazd użytkowy Gator, XUV865M, klimatyzacja

 

 

To Ty decydujesz

Co prawda nie masz wpływu na pogodę, ale możesz zapewnić sobie komfortowe środowisko pracy.
Ogrzewanie i klimatyzacja — te udogodnienia są dostępne w maszynach XUV865M oraz XUV835M, aby zapewnić Ci większy komfort i bezpieczeństwo niezależnie od pogody.

 

Wydajny system HVAC

Dzięki czterem regulowanym nawiewom w desce rozdzielczej i trzem prędkościom wentylatora wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) utrzymuje idealną temperaturę przez cały rok. Elementy sterowania, przypominające stosowane w samochodach i umieszczone w środkowej części deski rozdzielczej, są łatwe i wygodne w użyciu dla operatora i pasażerów.

     

Pojazd użytkowy Gator, XUV865M, XUV835M, klimatyzacja, zbliżenie, w upale i w zimnie

Łatwa i wygodna obsługa

Temperaturę zmienia się za pomocą poręcznego pokrętła do regulacji temperatury: w prawo cieplej, w lewo chłodniej.

Według potrzeb

Cztery efektywne tryby przepływu powietrza (nawiewy w dece rozdzielczej, nawiewy w dece rozdzielczej i w podłodze, nawiewy na szybę przednią, nawiewy na szybę przednią i w podłodze) zapewniają stały przepływ powietrza niezależnie od włączenia sprężarki systemu HVAC.

Pojazd użytkowy Gator, XUV865M, XUV835M, klimatyzacja, zimowy łowca

Koniec z oczekiwaniem

Nawiewy na przednią szybę, umieszczone w górnej części deski rozdzielczej, zapewniają efektywny przepływ powietrza i szybkie odszranianie.

     

Pojazd użytkowy Gator, XUV865M, XUV835M, klimatyzacja, zbliżenie, natychmiastowa ulga

Błyskawiczna ulga

Wygodny przycisk włączania/wyłączania sprężarki systemu HVAC umożliwia włączanie i wyłączanie klimatyzacji jednym naciśnięciem.

Tematy pokrewne