XUV835MPojazdy użytkowe Gator

  • Silnik benzynowy
  • Napęd na 4 koła
  • W pełni niezależny układ zawieszenia
  • Wspomaganie kierownicy
  • Homolgacja drogowa
  • Kabina z miejscem dla maksymalnie 3 osób

NAJWYŻSZY KOMFORT I WYDAJNOŚĆ

XUV835M został zaprojektowany z myślą o komforcie: ostatnia rzecz, jakiej potrzebujesz, to niewygodny pojazd transportowy i użytkowy. Przednie siedzenia mogą pomieścić do trzech pasażerów, dzięki czemu możesz być na miejscu z kilkoma pomocnikami w terenie. Do dyspozycji masz praktyczny, obszerny schowek w kabinie i na platformie ładunkowej. Spędzasz dni, doglądając swoje konie pełnej krwi. Dlaczego nie prowadzić własnego?

BEZ KOMPROMISÓW

Te najwyższej klasy pojazdy Gator spełniają wszystkie wymagania pod względem mocy, ładowności i komfortu jazdy, jak w samochodzie. Jeśli potrzebujesz tego, co najlepsze, nie szukaj dalej.

JEDŹ WYŻEJ

Prawdziwy napęd na cztery koła i jeszcze większy prześwit sprawia, że oba modele mogą dojechać tam, gdzie jest to niemożliwe dla innych modeli, gdy warunki są trudne.

PRACA W DOBRYM STYLU

Niezależnie od tego, czy wybrano całkowicie otwarte stanowisko operatora czy kabinę zamontowaną fabrycznie, wnętrze zostało zaprojektowane pod kątem komfortu i ergonomii.

OTWARTY CZY ZAMKNIĘTY?

Wybierz otwartą kabinę z siatkami lub w pełni zamkniętą kabinę z drzwiami z tworzywa, aby uzyskać maksymalne bezpieczeństwo i najniższy poziom hałasu.

MONTAŻ WYCIĄGARKI

Wszystkie kable są wstępnie zainstalowane w kabinie, co sprawia, że podłączenie wciągarki jest bardzo łatwe.

MOŻESZ RUSZAĆ

Masz ciężkie lub duże ładunki? Nie ma problemu — te modele zapewniają dużą zdolność ciągu i ładowność oraz doskonałą przyczepność i hamulce.

John Deere Gator

John Deere Gator Built For Your Day

Explore More