XUV865RPojazdy użytkowe Gator

  • Silnik wysokoprężny
  • Napęd na cztery koła
  • Całkowicie niezależne zawieszenie
  • Wspomagany układ kierowniczy: Standard
  • Homologacja drogowa*
  • Liczba siedzeń: 3 (tylko do jazdy w terenie, 2 siedzenia do jazdy po drogach)
  • HVAC (ogrzewanie i klimatyzacja)

Maksymalny komfort

Model XUV865R jest najbardziej komfortowym pojazdem Gator w rodzinie John Deere. Łączy w sobie wyjątkowe osiągi pojazdów użytkowych typu cross-over XUV835M i XUV865M oraz wiele dodatkowych funkcji zwiększających komfort, dzięki czemu możesz pracować bez przerw.

Najważniejsze

XUV865R, field shot, full shot, right angle back view

Pracuj w komfortowych warunkach

Standardowe funkcje obejmują fotele o konstrukcji znanej z samochodów, uchwyty umożliwiające łatwe otwieranie drzwi oraz w pełni otwieraną przednią szybę; opcjonalnie dostępny jest układ ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Stylizowany dach przenosi wodę na zewnętrzne krawędzie, a przednie/tylne światła znajdują się poniżej linii dachu dla lepszej ochrony świateł.

XUV865R, field shot, detail shot, tan interior

Nowoczesny wygląd

Wyposażenie wersji R zapewnia wiele dodatkowych elementów w kabinie, począwszy od wykończenia w kolorze jasnobrązowym, po dodatkowe okablowanie elektryczne oraz układ ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Jest również wyposażony w kanapę z podziałem 40/60 w kolorze jasnobrązowym, osłony słupków A i B, osłonę tylnego panelu, jasnobrązowe panele drzwi, lusterko wsteczne w kabinie, światła drogowe i mijania LED, oświetlenie sufitowe, osłony przeciwsłoneczne oraz wycieraczkę i spryskiwacz przedniej szyby.

XUV865R, field shot, detail shot, ventilation and air conditioning (HVAC)

Doskonały klimat do pracy

Układ ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) z czterema regulowanymi nawiewami i czterema trybami przepływu powietrza pomaga kontrolować temperaturę podczas pracy przez cały rok. Łatwe w użyciu elementy sterowania znane z samochodów są wygodnie umieszczone pośrodku deski rozdzielczej, w zasięgu ręki operatora i pasażerów.

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

 

Tematy pokrewne