Prasy

Prasy

 

Znajdź właściwą prasę do swojego gospodarstwa

Prasy zmiennokomorowe

Skonstruowane z myślą o wszechstronności

Skonstruowaliśmy prasy odpowiednie zarówno dla usługodawców pracujących dla różnorodnych klientów, jak i dla gospodarstw w których charakter prac wymaga uniwersalności. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla producentów słomy, siana, sianokiszonki i kiszonki – zarówno tych, którzy wytwarzają duże ilości jednego produktu, jak i mniejsze ilości wszystkich produktów. Prasy serii G, M i R to wszechstronne urządzenia o okrągłej komorze, jakich potrzebujesz.

Prasy stałokomorowe

Sprawdzą się na każdym polu.

Stałokomorowe prasy zwijające John Deere powstały dzięki wykorzystaniu wiedzy na temat wszystkich aspektów prac polowych. Pracując nad ich konstrukcją, korzystaliśmy z opinii i pomysłów niezliczonych rolników, usługodawców i dealerów pracujących na kontynencie.

testy pras John Deere

Prasy wielkogabarytowe

Do wspaniałych bel niezbędna jest wspaniała prasa.

W tym zakresie możesz na nas polegać. W końcu o powodzeniu prac decyduje jakość bel dostarczanych przez nasze maszyny. Muszą być twardymi jak kamień, bardzo gęstymi blokami skoncentrowanej energii o idealnych kształtach. Właśnie takie bele zapewniają nasze prasy do dużej kostki – dzień po dniu, sezon po sezonie. Właśnie na to możesz liczyć, uruchamiając naszą prasę każdego dnia.

Prasoowijarki

Wszystko będzie owinięte.

Odkryj naszą gamę prasoowijarek: konstrukcja pras zmiennokomorowych C451R/C461R stanowi połączenie konstrukcji prasy V451R i V461R z systemem stołu transportowego John Deere. To pozwoliło stworzyć idealną prasoowijarkę. To samo dotyczy prasoowijarki stałokomorowej C441R, której konstrukcja opiera się na prasie F441R. Wszystkie modele to maszyny o niewielkich rozmiarach i praktycznej, nowoczesnej stylistyce.

Małe prasy kostkujące

Małe prasy kostkujące

Gęste kostki o dużej wartości energetycznej.

Pomyśl o doskonałej kostce: jest łatwa do przenoszenia, układania w stosy i transportowania, a ponadto zachowuje wartość energetyczną aż do czasu skarmiania. Dzięki małym prasom kostkującym John Deere możesz uzyskiwać takie kostki przez cały sezon.