Rolnictwo dostosowane do miejsca

rolnictwo-dostosowane-do-terenu

Użycie odpowiedniej dawki we właściwym miejscu

Rolnictwo dostosowane do miejsca może zmienić ekonomię gospodarstwa dzięki precyzyjnej aplikacji różnych dawek nasion, środków ochrony roślin i nawozów dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Dostarczane przez połączenie technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere i narzędzi do zarządzania analitycznego zapewnia nowy poziom zrozumienia i dokładności w gospodarstwie.

Sterowanie sekcjami

Sterowanie sekcjami

Na podstawie danych mapowania pola sekcje sprzętu są włączane i wyłączane w celu precyzyjnej aplikacji bez nakładek i ominięć.

Sterowanie zmiennym dawkowaniem

Sterowanie zmiennym dawkowaniem

Precyzyjnie kontroluje ilość nasion, nawozów lub środków ochrony roślin w celu optymalizacji plonów.

Sterownik dawki GreenStar

Sterownik dawki GreenStar

Zestaw modernizacyjny do maszyn bez ISOBUS, który umożliwia precyzyjne sterowanie ilością danych wejściowych w celu optymalizacji plonów.

HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Laboratorium pokładowe do pomiaru w czasie rzeczywistym składników kiszonki, gnojowicy i zbóż.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i stworzone z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.

Usługi Connected Support

Usługi Connected Support

Inteligentne rolnictwo to nie tylko precyzyjna uprawa roli. Polega ono również na maksymalizacji sprawności maszyn. Oferowany przez dealerów pakiet John Deere Connected Support™ obejmuje szereg usług monitorowania maszyn i usług proaktywnych, które pozwolą Ci pracować bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Aby rozpocząć swoją podróż do rolnictwa precyzyjnego, wystarczy odbiornik, wyświetlacz, łączność JDLink™ i konto w John Deere Operations Center™. Co więcej, dostęp do John Deere Operations Center™ jest bezpłatny!

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Brak pominięć, brak nakładek – podążaj tymi samymi śladami za każdym razem – całkowicie bez użycia rąk. Oferując bardzo wysoką dokładność, rozszerzyliśmy naszą ofertę naprowadzania o rozwiązania do wszystkich marek sprzętu.

Systemy automatyzacji

Systemy automatyzacji

Nasze sterowniki i programowalne urządzenia pozwalają wyeliminować stres związany z powtarzalnymi zadaniami. Pomogą zoptymalizować wydajność maszyny i wyeliminować kosztowne błędy.