Systemy automatyzacji

Systemy automatyzacji

Oszczędzaj czas i zapomnij o stresie związanym z powtarzanymi zadaniami

Narzędzia do automatyzacji eliminują nudne, powtarzające się zadania i dają swobodę poświęcania czasu na zarządzanie operacjami. Są też przydatne, jeśli zatrudniasz operatorów w niepełnym wymiarze godzin lub mających mniejsze doświadczenie. Automatyzacja gwarantuje doskonałe rezultaty za każdym razem.

Pełna integracja

Pełna integracja

Wszystkie nasze podzespoły są wymienne i nawet, jeśli maszyna nie jest zielono-żółta, nadal można korzystać z technologii rolnictwa precyzyjnego John Deere.

Łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Wszystkie podzespoły i oprogramowanie są tworzone przez nas. Zaprojektowane we współpracy z rolnikami i dla rolników – są łatwe w użyciu i stworzone z myślą o długiej żywotności.

Wymierna rentowność

Wymierna rentowność

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w John Deere Operations CenterTM w celu przeprowadzania szczegółowej analizy wydajności maszyn, plonów i innych parametrów, które pomogą w zwiększeniu rentowności.

Usługi Connected Support

Usługi Connected Support

Inteligentne rolnictwo to nie tylko precyzyjna uprawa roli. Polega ono również na maksymalizacji sprawności maszyn. Oferowany przez dealerów pakiet John Deere Connected Support™ obejmuje szereg usług monitorowania maszyn i usług proaktywnych, które pozwolą Ci pracować bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Rolnictwo dostosowane do terenu

Rolnictwo dostosowane do terenu

Dowiedz się, jak dane pola z wielu źródeł są wykorzystywane do tworzenia map zmiennych wskaźników, które umożliwiają zarządzanie poszczególnymi obszarami pola w celu poprawy wzrostu i plonów.

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Inteligentne rolnictwo: podstawowe informacje

Aby rozpocząć swoją podróż do rolnictwa precyzyjnego, wystarczy odbiornik, wyświetlacz, łączność JDLink™ i konto w John Deere Operations Center™. Co więcej, dostęp do John Deere Operations Center™ jest bezpłatny!

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Rozwiązania z zakresu naprowadzania

Brak pominięć, brak nakładek – podążaj tymi samymi śladami za każdym razem – całkowicie bez użycia rąk. Oferując bardzo wysoką dokładność, rozszerzyliśmy naszą ofertę naprowadzania o rozwiązania dla wszystkich marek sprzętu.