Rozwiązania RTKRozwiązania Rolnictwa Precyzyjnego

  • Doskonała powtarzalność
  • Wysoki poziom dokładności
  • Szybkie uzyskiwanie sygnału
  • Stacja bazowa RTK, modem mRTK oraz mRTK MTG*
Drukuj
PLACEHOLDER ALT TEXT

Najwyższa dokładność i powtarzalność

RTK eliminuje możliwość błędu globalnego systemu nawigacji satelitarnej, oferując wyjątkową dokładność przejazdów na poziomie ±2,5 cm.

Korzystając z RTK, rejestrujesz granice pola tylko raz. Każdego dnia oszczędzasz czas, ponieważ sygnał RTK jest w pełni dokładny od momentu pobrania. W niecałą minutę!

Dokonując zakupu odbiornika Starfire 6000 RTK, otrzymujesz aż 14-dniowy dostęp do trybu RTK Extend. W przypadku przesłon terenowych na linii prostej łączącej maszynę ze stacją bazową lub utraty łączności z siecią komórkową, z której pobierany jest sygnał RTK, możesz kontynuować pracę z pełną dokładnością, korzystając z funkcji prowadzenia nawet poza zasięgiem sieci RTK.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Stacja bazowa RTK

Sieć radiowa RTK opiera się o stacjonarną stację bazową, umieszczoną na polu lub w jego pobliżu. Stacja ta może należeć do ciebie lub do sieci dealerskiej. Śledzi ona ruch satelitów GPS / GLONASS, na podstawie sygnałów których nadaje do odbiornika StarFire na maszynie odbierającej sieć RTK sygnały korekty położenia przejazdów z dokładnością +/- 2,5 cm w poziomie i +/- 4,2 cm w pionie.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Modem Mobile RTK 4G LTE

Sygnał korekty Mobile RTK przesyłany jest przez sieć telefonii komórkowej. Gwarantuje to stałą dokładność nawet podczas pracy między oddalonymi od siebie polami, czy w silnie pofałdowanym terenie. Modem Mobile RTK 4G LTE jest urządzeniem całkowicie zintegrowanym, można go podłączyć do odbiornika StarFire. Ma dwie bardzo czułe anteny i montuje się go na dachu kabiny, co gwarantuje najlepszy zasięg i stabilność sygnału. Może pracować w standardzie 4G LTE, w sieci 3G, a w najgorszym przypadku — 2G. Oprócz standardu Mobile RTK, modem może działać w trybie hot-spotu sieci WLAN (WiFi), do której łatwo podłączysz się smartfonem lub tabletem.

ZAMIENNY TEKST ZASTĘPCZY

Sygnał Mobile RTK od John Deere

Poznaj najlepsze i najwydajniejsze zastosowanie RTK. Nowy sygnał Mobile RTK od John Deere jest kompatybilny z modemem mRTK 4G LTE, a co więcej, mogą odbierać go maszyny John Deere wyposażone w system JDLink. Nie musisz kupować oddzielnego modemu, dodatkowego abonamentu na transmisję danych ani licencji dostępu do Mobile RTK.

* Sygnał RTK z sieci komórkowej to dodatkowa opcja RTK dostępna w niektórych krajach.