MyJobConnectRozwiązania Rolnictwa Precyzyjnego

  • Zarządzaj efektywnie pracą gospodarstwa: porządek wykonywania prac i optymalizacja logistyki
  • Aplikacja MyJobsManager z widokiem kalendarza
  • Raporty z wykonanych prac dla transparentnego fakturowania
  • Aplikacja myLogistics z inteligentną nawigacją
Drukuj
PLACEHOLDER ALT TEXT

Zarządzanie pracą jest teraz jeszcze łatwiejsze: pozbądź się papierkowej roboty i skończ z niezliczonymi rozmowami telefonicznymi podczas planowania i wykonywania prac oraz tworzenia raportów. MyJobConnect oferuje rozwiązanie do zarządzania pracą charakteryzujące się łatwą obsługą i połączone z Centrum Operacyjnym John Deere. Oznacza to lepszą koordynację czynności Twoich pracowników, zwiększenie wydajności Twojego przedsiębiorstwa i eliminację przyczyn popełnianych błędów. Z MyJobsManager, MyJobs i MyLogistics możesz korzystać w swoim smartfonie, tablecie itp., w połączeniu z dowolną maszyną.

Aplikacja mobilna MyJobsManager

Dzięki MyJobsManager możesz planować prace z wyprzedzeniem, w intuicyjnym widoku kalendarza. Jeśli harmonogram ulegnie zmianie, przenosisz zadania na inną datę przez proste przeciągnięcie i upuszczenie wszystkich szczegółów. Widok panelu sterowania zapewnia zbiorcze zestawienie wszystkich operacji w danym dniu, pozwalając na łatwe monitorowanie postępu prac i szybką identyfikację obszarów wymagających specjalnej uwagi.

MyJobs - aplikacja mobilna

Aplikacja MyJobs zapewnia operatorom dedykowany podgląd prac, które muszą wykonać w odpowiedniej kolejności. Wszystkie szczegóły prac są dostępne w każdej chwili, zmniejszając do absolutnego minimum konieczność wykonywania telefonów i ilość błędów spowodowanych niezrozumieniem.

Prace w Centrum Operacyjnym – rozwiązanie stacjonarne

W oparciu o szczegóły prac przesyłane przez operatorów z powrotem z aplikacji MyJobs, kierownik może stworzyć raport podsumowania prac z poziomu Centrum Operacyjnego. Raporty prac można filtrować lub eksportować jako pliki .CSV w celu dalszego użycia w oprogramowaniu do fakturowania.