MyMachineConnectRozwiązania Rolnictwa Precyzyjnego

  • Czas pracy maszyny na wyższym poziomie: Możliwość proaktywnej konserwacji oraz zdalnego wsparcia serwisowego.
  • Zdalny dostęp do wyświetlacza
  • Wszystkie maszyny w jednej sieci
Drukuj
PLACEHOLDER ALT TEXT

Rozpocznij kolejny sezon mając pewność, że Twoja sieć maszyn jest w dobrym stanie, gotowa dostarczać optymalnych wyników od pierwszego do ostatniego dnia robót. Prewencyjne zabiegi konserwacyjne, zdalne usługi serwisowe i wsparcie klientów pozwolą Twojemu dealerowi John Deere ograniczyć przestoje do minimum, pomagając zachować wartość Twoich maszyn i zmniejszając koszty ich konserwacji. W tym celu wiele maszyn John Deere posiada w standardzie aż 5-letni dostęp do systemu JDLink Access, który teraz obejmuje również funkcję zdalnego dostępu do wyświetlacza.

Funkcja zdalnego serwisu

Podczas gdy pracujesz w polu, Twój dealer może – za Twoim przyzwoleniem – zdalnie sprawdzać stan Twojej maszyny. Jeśli pojawi się ostrzeżenie, natychmiast powiadomiony zostaje technik serwisu. Może on zbadać na odległość przyczynę usterki, a w wielu przypadkach nawet zdalnie rozwiązać problem. Dzięki znajomości stanu Twojej maszyny przed terminem uzgodnionej wizyty serwisowej, serwisanci nie muszą obawiać się niespodzianek, dokonywać na miejscu dogłębnej analizy przyczyn usterki czy składać znacznie kosztownych pilnych zamówień części. Dzięki temu możesz dłużej pracować na polu i obniżyć koszty wizyt techników serwisowych.

Zdalny dostęp do wyświetlacza

Dzięki funkcji zdalnego dostępu do wyświetlacza John Deere kierownicy gospodarstw, dealerzy czy nawet producenci narzędzi ISOBUS mogą zdalnie pomagać operatorom w konfiguracji ustawień maszyny, optymalizacji jej pracy i rozwiązywaniu problemów, tak jakby byli rzeczywiście obecni w kabinie. Nie musisz czekać na przyjazd specjalisty, co oznacza krótsze przestoje i niższe koszty eksploatacji.

 

Aplikacje Go

Bez względu na to, czy chodzi o konserwację, konfigurację czy obsługę, aplikacje Go (GoHarvest, GoSpray, GoBale) w Twoim smartfonie odpowiedzą Ci na każde pytanie. Umożliwiają również dostęp do mobilnej wersji systemu JDLink – wystarczy wyszukać „John Deere App Center”.

Komunikacja pole-biuro

Funkcja bezprzewodowego przesyłu danych John Deere pozwala Ci korzystać z szybkiej i bezproblemowej wymiany plików pomiędzy biurem a maszynami na polu. Dzięki temu możesz zapomnieć o czasochłonnym ręcznym przenoszeniu danych na nośnikach USB, wysyłając dane nowych zadań, kiedy i skąd tylko zechcesz!

Komunikacja maszyna-maszyna

Wbudowany w maszynę system JDLink umożliwia udostępnianie map postępu prac i linii prowadzenia kierowcom maszyn pracujących na tym samym polu. Podnosi to precyzję wykonywanej pracy, jakość dokumentacji i wydajność maszyn.Umożliwia dokładniejszą pracę, bezproblemową dokumentację i wpływa na większą wydajność Twoich maszyn.

Odbiór sygnałów RTK z sieci komórkowej

Wysoce zaawansowany sygnał John Deere Mobile RTK może być przesyłany przez system JDLink, dzięki czemu nie musisz posiadać dodatkowego modemu ani abonamentu na przesył danych w sieci komórkowej. Prawdziwie zintegrowane rozwiązanie.

Wspólny dostęp do danych maszyny

Dzięki JDLink możesz razem z operatorem dokonywać rewizji i optymalizacji różnych ustawień maszyny oraz porównywać jej osiągi z resztą floty. Pozwala to w pełni wykorzystać potencjał wszystkich maszyn i zmaksymalizować wydajność pracy.

Wszystkie maszyny w jednej sieci

Oferujemy uniwersalne rozwiązania, które połączą Twoją flotę w jedną sieć – niezależnie od marki maszyn. Korzystaj z podglądu sprzętu, monitorowania postępu prac i śledzenia położeń maszyn, które oznaczone są praktycznymi znacznikami podającymi najważniejsze dane.

Czego potrzebujesz - Większość nowych maszyn John Deere wyposażona jest fabrycznie w niezbędny sprzęt i posiada aż 5-letni abonament JDLink Access. Dostępne są również uniwersalne zestawy doposażenia oraz abonamenty JDLink Access lub JDLink Connect Upgrade, których cena, włącznie z jednolitą na całym świecie opłatą zryczałtowaną za przesył danych, wynosi niecałe 17 euro miesięcznie.