Przystawki do trawy

Przystawki do trawy
Bezstopniowy napęd zespołu żniwnego

Bezstopniowy napęd zespołu żniwnego

Jeśli chcesz uzyskać lepsze podawanie przy wszystkich długościach cięcia, będziesz zadowolony z bezstopniowego napędu hedera 6X9. Synchronizuje on prędkość przenośnika ślimakowego z długością cięcia w celu poprawy jakości rozdrabniania oraz zapewnienia stałego przepływu materiału i optymalnej przepustowości.

Płynne podawanie

Płynne podawanie

Konstrukcja z „nieskończonym” zwojem ślimaka przenosi materiał do wewnątrz do środka maszyny, zapewniając płynny i ciągły przepływ materiału do rozdrabniacza, co umożliwia wykorzystanie zdumiewającej, pełnej wydajności maszyny przy niższym zużyciu paliwa i części.

Podwójny napęd zespołu żniwnego

Podwójny napęd zespołu żniwnego

Wysoka wydajność w różnorodnych warunkach upraw i żadnych resztek upraw pozostawionych na polu: wprowadzony w ramach nowej serii 8000 w 2015 roku i dostępny opcjonalnie, sprawdzony podwójny zespół napędu żniwnego reguluje prędkość zębów podbieracza niezależnie od ślimaka, w celu dostosowania się do prędkości postępowej.

Automatyczne smarowanie łańcuchów

Automatyczne smarowanie łańcuchów

Dwa łańcuchy podbieracza mogą być opcjonalnie smarowane przez pompę oleju z silnikiem elektrycznym, która dostarcza olej na podkładki filcowe stykające się z łańcuchem tylko wtedy, gdy podbieracz się obraca – nie musisz brudzić rąk i martwić się smarowaniem łańcucha.

30R — trawa

Nowy podbieracz do trawy 30R

Nowe podbieracze serii R zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności i są wyposażone w duży przenośnik ślimakowy o średnicy 80 cm, większe zwoje ślimaka o średnicy 20 cm oraz 6 listew z zębami 6,5 mm. Aby zagwarantować możliwość korzystania z pełnej wydajności przez wiele nadchodzących sezonów, model 30R wyposażono rówież w bezłańcuchowy napęd oraz wzmocnione części eksploatacyjne, co obniża koszty utrzymania. Bezstopniowy napęd zespołu żniwnego w wyposażeniu standardowym dopasowuje prędkość ślimaka do długości cięcia, zapewniając doskonałą jakość rozdrabniania. Opcjonalny podwójny napęd zespołu żniwnego dostosowuje prędkość zębów podbieracza niezależnie od przenośnika ślimakowego zgodnie z prędkością jazdy zarówno w przypadku lekkiego, jak i bardzo ciężkiego pokosu. Żadne uprawy nie zostaną na polu.

 

Podbieracze Premium 6X9

MODELSZEROKOŚĆ TRANSPORTOWASZEROKOŚĆ ROBOCZA (OD ZĘBA DO ZĘBA)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

Podbieracze serii R

MODELSZEROKOŚĆ TRANSPORTOWASZEROKOŚĆ ROBOCZA (OD ZĘBA DO ZĘBA)

30R

3 m

2,70 m

Wyszukiwarka dealerów

Znajdź najbliższego dealera

Znalezienie właściwego hedera nie może być łatwiejsze. Twój dealer John Deere chętnie udzieli wszelkich dodatkowych informacji.

Znajdź dealera

Hedery

Zespoły żniwne do kukurydzy

Zespoły żniwne do kukurydzy

Nasze hedery do kukurydzy 300plus i 400plus są znane na całym świecie z wysokiej wydajności, niezawodności i małych wymagań związanych z konserwacją.

Przystawki do wszystkich upraw

Przystawki do wszystkich upraw

Hedery ProfiCut firmy Zürn oferują najwyższą wydajność zbioru kiszonki z całych roślin.