Rozwiązania elektroniczne

Elektroniczne elementy sterowania

Zaawansowane, ale solidne produkty i usługi komunikacyjne, które umożliwiają efektywną logistykę, ograniczoną konserwację i kontrolę kosztów.
Telematyczne raportowanie, monitorowanie i kontrolowanie pracy maszyn może zrewolucjonizować branże oparte na maszynach ciężkich.


Korzyści to: efektywna logistyka, ograniczona konserwacja i kontrola kosztów. Nasze systemy łączą zaawansowane technologie komunikacji, w tym CAN, komórkowe, satelitarne i GPS, w zaawansowaną sieć spełniającą specjalistyczne potrzeby. Dzięki naszym standardowym produktom telemetrycznym i usługom projektowania na zamówienie możemy stworzyć system spełniający każde potrzeby – wszystko z użyciem elementów zaprojektowanych i wytwarzanych z myślą o pracy w warunkach skrajnych temperatur, wysokich wibracji i wymagających hermetycznej konstrukcji.

 

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Zastosowania

Prowadzenie i namierzanie

Te podstawowe funkcje wymagają zastosowania bezprzewodowej bramy komunikacyjnej w postaci praktycznie bezobsługowego urządzenia. Możliwe jest udostępnienie prostych wejść przewodowych do zbierania dodatkowych informacji i ich raportowania stosownie do potrzeb. Daje to następujące możliwości:

 • Śledzenie lokalizacji maszyn
 • Śledzenie wykorzystania
 • Zarządzanie kierowcami flotowymi

Monitorowanie stanu maszyn

Bazujące na funkcjach podstawowych, dodatkowe funkcje monitorowania maszyn odbierają informacje z wewnętrznej magistrali danych (zazwyczaj CAN) i umożliwiają dostęp do istotnych danych maszyny, takich jak:

 • Ostrzeżenia
 • Osiągi maszyn
 • Diagnostyczne kody błędu

Wydajność i kontrola

Taki stopień integracji, wymagający rozległej integracji z innymi elementami maszyny, umożliwia odbieranie i wysyłanie informacji z/do maszyny i operatora. Taka zaawansowana interakcja umożliwia maszynom odbieranie i reagowanie na informacje na potrzeby następujących funkcji:

 • Naprowadzanie maszyn i sterowanie nimi
 • Zdalna diagnostyka i naprawa
 • Zautomatyzowana koordynacja miejsc pracy

Przejmujesz kontrolę

Niestandardowa konstrukcja

Nie musisz decydować się na “gotowe” rozwiązanie. Dysponujemy doświadczeniem konstrukcyjnym, sprzętem i kontaktami branżowymi tworzącymi potrzebne Ci elementy składowe. Wspólnie możemy szybko stworzyć niezawodny system telematyczny na różne sposoby. Oto niektóre przykłady:

 • Dostarczenie samego sprzętu
 • Stworzenie kompletnego rozwiązania we współpracy z wybranym przez Ciebie partnerem w zakresie danego zastosowania
 • Dostarczenie kompletnego, zintegrowanego systemu we współpracy z jednym z naszych preferowanych partnerów w zakresie rozwiązań

Dane zastrzeżone i własność intelektualna wyróżniająca Twoje produkty pozostaje pod Twoją kontrolą. W efekcie otrzymujesz to, czego naprawdę potrzebujesz – solidne, niezawodne, ekonomiczne rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby.

Aby uzyskać informacje o cenie i procesie projektowania systemów telematycznych według Twojej specyfikacji, skontaktuj się z nami.

Źródło: www.deere.com/en/electronic-solutions/telematics/

Elektroniczne elementy sterowania

Built to Work – Built to Last

Nasi klienci wymagają coraz większej trwałości mechanicznej i niezawodności działania w skrajnym upale i mrozie, w obecności agresywnych oparów chemicznych i bezpośrednim narażeniu na działanie wody, brudu, kurzu i kamieni. Nasz zespół inżynierii sprzętu i oprogramowania wykorzystuje sprawdzone biblioteki produkcyjne/projektowe do konstruowania niezawodnych produktów monitorujących szeroką gamę standardowych i niestandardowych parametrów we/wy, zapewniających kontrolę i ochronę obciążenia oraz multipleksujących sieci przy użyciu architektury rozproszonych i dyskretnych, takich jak zgodne ze standardami CAN, SAEJ1708 i SAEJ1939.

Możliwości

Wzmacniamy nasze produkty mechanicznie, używając zautomatyzowanego sprzętu do powlekania konformalnego i zalewania, aby nasze produkty przetrwały nawet w najgorszych warunkach. Nasza unikatowa, opatentowana technologia zamykania elektronicznego zapewnia większą szczelność i gęstość upakowania elementów, dzięki czemu nasze moduły sterujące są wodoszczelne, pyłoszczelne i zabezpieczone termicznie. Takie moduły przetrwają w najtrudniejszych warunkach, jednocześnie efektywnie zarządzając obciążeniem termicznym ze strony wysokoprądowych półprzewodnikowych urządzeń przełączających.

Elektronika dużej mocy

Elektroniczne rozwiązania mobilne

W dziale John Deere Electronic Solutions wdrażamy najnowocześniejsze technologie oraz testujemy sprzęt i instalacje produkcyjne na potrzeby rozwijania i produkcji solidnych urządzeń elektronicznych dużej mocy, które stanowią niezawodną, efektywną alternatywę dla układów mechanicznych lub elektrohydraulicznych. Nasze możliwości techniczne umożliwiają projektowanie wszelkiego sprzętu — od falowników i przetworników po rozdzielnice

Elastyczne architektury z możliwością rozbudowy

Układy do silników z magnesami stałymi, komutowanych silników reluktancyjnych i silników indukcyjnych. Zamienniki układów mechanicznych i elektrohydraulicznych w rolnictwie, budownictwie, transporcie ciężarowym, urządzeniach powszechnego użytku i zastosowaniach przemysłowych / Elektryczne układy napędowe do małych i dużych urządzeń, pojazdów i produktów rekreacyjnych


To może Cię także zainteresować...