Mechaniczny układ napędowy

Osie z wbudowanymi przekładniami planetarnymi

Osie z wbudowanymi przekładniami planetarnymi Funk™ są tak samo niezawodne jak pozostałe elementy

Gdy obciążenia są duże, a warunki trudne, maszyna wymaga osi, które stawią czoła wyzwaniom. Nasza rodzina osi sprawdziła się wielokrotnie w najbardziej wymagających warunkach. Ich siła i trwałość sprawiły, że są stałym elementem wyposażenia w leśnictwie, rolnictwie, na polach naftowych, w kopalnictwie i branżach budowlanych, a także w wielu innych zastosowaniach specjalistycznych.
Nasze osie wolnobieżne przenoszące duże momenty obrotowe zostały zaprojektowane w oparciu o zespoły modularne, co pozwala nam zaoferować tysiące konfiguracji, a w szczególności umożliwia budowę niestandardowych osi dopasowanych do wymagań momentu i obciążenia. Wszystkie osie John Deere są osiami niesterowanymi, są solidnie skonstruowane w celu zapewnienia sztywności ramy sprzętu. A ponieważ są wyposażone w szerokie koszyki łożysk, zapewniają dodatkową elastyczność rozstawu kół.

Naszym celem jest podniesienie wartości Twojego sprzętu i danie Ci przewagi nad konkurencją. Nasze osie z wbudowanymi przekładniami planetarnymi są tego przykładem.

tabela

Przekładnie HMD

Trwałe i niezawodne przekładnie napędzane silnikiem hydrostatycznym (HMD)

Przekładnie HMD Funk™ są przystosowane do współpracy z nowoczesną hydrauliką. Zapewniają sterowanie elektroniczne wymagane w takim sprzęcie jak maszyny dozujące, równiarki silnikowe, pojazdy kolejowe, zamiatarki, przesuwne betoniarki drogowe i praktycznie wszędzie tam, gdzie sterowanie prędkością jazdy ma znaczenie krytyczne.

18000 HMD — gdy potrzebna jest duża moc

Nasz najbardziej popularny model z linii HMD, oznaczony symbolem 18000, zapewnia dużą moc wynoszącą 149 kW (200 KM) i jest przeznaczony do wymagających zastosowań. Konstrukcja ta obejmuje wbudowaną pompę smarowania, która smaruje wypusty wejściowe i łożyska, wydłużając okres eksploatacji przekładni. Opcjonalne przełożenia — dwa w wysokim zakresie i pięć w niskim zakresie — zapewniają właściwe prędkości sprzętu stosowanego w leśnictwie, budownictwie, kolejnictwie, górnictwie i rolnictwie.

HS17000 HMD — zmiana podczas jazdy

HS17000 to dwubiegowa przekładnia PowerShift umożliwiająca zmianę zakresów podczas jazdy. Biegi zmienia się za pomocą elektrycznie sterowanych elektrozaworów i hydraulicznie uruchamianych mokrych sprzęgieł wielotarczowych.

Przekładnie PowerShift

Niezawodne przekładnie PowerShift

Klienci ufają, że dostarczysz im niezawodny, wysokowydajny sprzęt z najnowocześniejszymi podzespołami. Produkujemy przekładnie powershift, które spełniają te oczekiwania i zapewniamy osobistą, staranną obsługę, niezależnie od rozmiaru działalności.
Nasze przekładnie PowerShift są dostępne w dwóch opcjach: z przemiennikiem momentu obrotowego i z bezpośrednim przekazywaniem mocy. Mają one zastosowanie w rolnictwie, budownictwie, leśnictwie, górnictwie, naziemnej obsłudze lotnisk, kolejnictwie i w innych branżach. Opcje montażowe obejmują silnik, śródpokład i zdalne sterowanie. Przekładnie PowerShift Funk™ są wytwarzane w jednym z najbardziej zaawansowanych zakładów produkcji przekładni na świecie. Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii zmiana biegów w Twoich maszynach OEM jest płynniejsza, a zmiana prędkości i kierunku łatwiejsza. Dzięki temu operator może zrobić na maszynie więcej w krótszym czasie i z mniejszym wysiłkiem.
A przede wszystkim nadal stawiamy na indywidualną obsługę, więc jesteśmy do dyspozycji, jeśli masz specjalne zamówienie lub inną szczególną potrzebę. Nasz zespół ds. projektowania zastosowań będzie z Tobą ściśle współpracować, przeprowadzając szczegółową analizę koncepcji pojazdu.

Przekładnie HMD

Modułowe podejście do konstruowania napędów pomp

Dysponując tysiącami kombinacji, przełożeń, adapterów pomp hydraulicznych, opcjami montażu itd., możemy skonfigurować napęd pompy dokładnie według Twojej specyfikacji projektowej. Oferujemy cztery serie cichych napędów pomp, w zakresie mocy do 708 kW (950 KM), przeznaczonych do działania z niezależnego montażu, montażu bezpośrednio na silniku lub jako moduł sterowany sprzęgłem. Dostępne są adaptery do różnych obudów silników i rozmiarów kół zamachowych.

Zalety dostosowania

Przy ponad 50-letnim doświadczeniu i wyjątkowym połączeniu niestandardowej konstrukcji z modułową produkcją, John Deere jest w stanie oferować bardzo trwałe i niezawodne napędy pomp. Jeśli potrzebujesz nowego napędu pompy lub pomocy z istniejącym, nasz modułowy system montażu pozwala szybko spełnić Twoje potrzeby.

Docenisz także naszą sieć wsparcia w zakresie integracji. Nasi inżynierowie ds. zastosowań pomogą Ci w wyborze opcji najlepiej spełniających Twoje potrzeby. Oferujemy także specjalistyczne usługi OEM i długookresowe wsparcie posprzedażne.

Biorąc pod uwagę wszystkie te zalety — a do tego liczne opcje niestandardowe — nie dziwi fakt, że tak wielu producentów OEM wybiera napędy pomp Funk.

Napędy z przekładniami planetarnymi

Oferujemy pełną gamę napędów z przekładniami planetarnymi dla producentów OEM maszyn rolniczych, budowlanych, produkcyjnych, morskich, górniczych i naftowych. Zastosowania tych trwałych napędów obejmują przenośniki, dźwigi, ciągniki gąsienicowe, koparki, walce drogowe, pojazdy szynowe, wciągarki i wiele innych.

Zawsze możesz liczyć na przekładnie planetarne Funk zapewniające trwałość, wydajność i doskonałość konstrukcyjną. Nasze konstrukcje napędów obejmują różne zestawy wejściowych przekładni redukcyjnych, wraz z różnymi kombinacjami przekładni obiegowej sekcji centralnej, która przekazuje moc przez urządzenia wyjściowe do szerokiej gamy zastosowań.

tabela