Finansowanie maszyn golfowych

Finansowanie maszyn golfowych

Zatroszczymy się o Twoje pole golfowe

W dziale usług finansowych John Deere Financial z pełnym zaangażowaniem staramy się zapewnić Ci właściwe rozwiązanie finansowania dla Twojego klubu golfowego. Dlatego oferujemy pełen zakres opcji finansowania, w tym innowacyjny leasing i wynajem, które mogą obejmować plany obsługi i rozszerzonej gwarancji.

Chcesz tego, co najlepsze dla swojego pola golfowego, a to oznacza sprzęt do koszenia, na którym można polegać. Nasze rozwiązania finansowe możemy dopasowywać do indywidualnych potrzeb i zasobów gotówkowych klienta, zapewniając przystępne sposoby na utrzymywanie niezawodnej i nowoczesnej floty wysokiej klasy sprzętu do koszenia.

Opcje finansowania

Rozwiń wszystkoZwiń wszystko

Leasing operacyjny

Jeśli nie chcesz kupować maszyny na własność, a mimo to chciałbyś z niej korzystać, leasing operacyjny to opcja dla Ciebie.

Tak samo, jak w przypadku kredytu inwestycyjnego, płatności dokonuje się regularnie w ratach o stałej wysokości. Kluczową różnicą jest fakt, że podatek VAT uiszczany jest od opłaty wstępnej oraz każdej raty z osobna, a nie w całości z góry. Co ważne: całość rat leasingowych oraz opłata wstępna mogą być wliczone do kosztów uzyskania przychodu. Leasing operacyjny trwa zwykle 3 – 7 lat.

Po upływie okresu umowy możesz stać się właścicielem maszyny po uiszczeniu opłaty końcowej lub też zwrócić maszynę do firmy leasingowej. Opcja ta pozwala Ci więc od razu korzystać z nowej maszyny – wystarczy uiszczenie niewysokiej opłaty wstępnej, a później opłacanie stałych rat, które ułatwią Ci planowanie budżetu.

Leasing operacyjny wymaga niewysokiej opłaty wstępnej i cechują go stałe raty oraz możliwość korzystania z maszyny bez konieczności nabywania jej na własność.

Kluczowe zalety leasingu operacyjnego:

  • Łatwy początek – niższa opłata wstępna, podatek VAT płacony zgodnie z harmonogramem spłat.
  • Korzyści podatkowe – raty leasingowe zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, możesz zatem odliczyć je od podstawy opodatkowania.
  • Łatwe planowanie budżetu – stałe płatności, a w razie potrzeby dostępność elastycznych rat.
  • Elastyczność – sam decydujesz, czy po zakończeniu umowy oddajesz czy wykupujesz maszynę na własność.

Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny to najprostsza opcja finansowania. Jesteś właścicielem maszyny, ale płacisz za nią w dogodnych ratach.

To proste: na początku wpłacasz wkład własny i podatek VAT od całej wartości maszyny. Pozostała suma powiększona o odsetki i opłaty dzielona jest na dogodne raty obejmujące okres nawet do 9 lat.

W ten sposób możesz korzystać ze swojej nowej maszyny, a koszt jej zakupu jest rozłożony na raty dostosowane do Twoich możliwości i profilu działalności. Twój dealer John Deere z przyjemnością przedstawi Ci możliwe warianty finansowania.

Kluczowe zalety kredytu inwestycyjnego:

  • Prosty – równe raty przez cały okres trwania umowy.
  • Elastyczny – struktura kredytu dostosowana do profilu Twojej działalności.
  • Prawo własności – jako właściciel maszyny, od samego początku amortyzujesz jej wartość.
Części John Deere

Części John Deere

Twój sprzęt działa w trudnych warunkach. Awarie się zdarzają. Warto zapewnić sobie spokój umysłu, wybierając rozwiązanie zawarcia umowy najmu, która do leasingu operacyjnego oferuje dodatkowy profesjonalny pakiet serwisowy z oryginalnymi częściami John Deere Części John Deere !

*Dostępność opcji finansowania produktów i usług John Deere różni się w zależności od regionu. Aby zapoznać się z ofertą, skontaktuj się z lokalnym dealerem John Deere.