Kim jesteśmy

Poznaj John Deere Financial

Nasz cel jest prosty

Tradycja wspierania Klientów przez finansowanie ich zakupów sięga samych początków firmy John Deere. Od 1958 r. działamy pod marką John Deere Financial pozostając jednym z filarów działalności Grupy John Deere.

Dziś jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców usług finansowych dla rolnictwa i branży budowlanej. Wolumen udzielonych przez nas finansowań przekroczył wartość 38,5 miliarda dolarów amerykańskich, a grono naszych Klientów to ponad 1,7 miliona podmiotów korzystających z maszyn rolniczych, budowlanych i leśnych, sprzętu do pielęgnacji terenów zielonych oraz pojazdów użytkowych. Skala naszej działalności działa na Twoją korzyść. Dzięki niej możemy oferować konkurencyjne stawki i elastyczne opcje płatności dostosowane do rytmu Twoich prac w ciągu roku.

Robimy to, by wspierać Cię przy zakupach maszyn, których potrzebujesz, aby Twój biznes mógł rozwijać skrzydła.

Partner z globalnym doświadczeniem

Nasz globalny zasięg i renoma pozwalają nam oferować opcje finansowania dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki czemu Ty również zyskujesz przewagę nad swoją konkurencją.

Pracownicy

2300 pracowników

Kraje

52 kraje

Konta

1,7 mln kont

Finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa

Posiadanie własnej maszyny jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Dzięki indywidualnemu dostosowaniu warunków płatności, możesz korzystać z wszystkich zalet posiadania maszyny na własność.

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny

Jeśli nie chcesz kupować maszyny na własność, a mimo to chciałbyś z niej korzystać, leasing operacyjny to opcja dla Ciebie.