Kredyt inwestycyjny

Kredyt inwestycyjny

Najprostsza droga do własnej maszyny

Tak samo, jak w przypadku kredytu inwestycyjnego, płatności dokonuje się regularnie w ratach o stałej wysokości. Kluczową różnicą jest fakt, że podatek VAT uiszczany jest od opłaty wstępnej oraz każdej raty z osobna, a nie w całości z góry. Co ważne: całość rat leasingowych oraz opłata wstępna mogą być wliczone do kosztów uzyskania przychodu. Leasing operacyjny trwa zwykle 3 – 7 lat. Po upływie okresu umowy możesz stać się właścicielem maszyny po uiszczeniu opłaty końcowej lub też zwrócić maszynę do firmy leasingowej. Opcja ta pozwala Ci więc od razu korzystać z nowej maszyny – wystarczy uiszczenie niewysokiej opłaty wstępnej, a później opłacanie stałych rat, które ułatwią Ci planowanie budżetu. Skontaktuj się ze swoim dealerem, aby dopytać o więcej szczegółów.

Leasing operacyjny wymaga niewysokiej opłaty wstępnej i cechują go stałe raty oraz możliwość korzystania z maszyny bez konieczności nabywania jej na własność.

Kredyt inwestycyjny

Kluczowe korzyści kredytu inwestycyjnego

  • Łatwy początek – niższa opłata wstępna, podatek VAT płacony zgodnie z harmonogramem spłat.
  • Korzyści podatkowe – raty leasingowe zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, możesz zatem odliczyć je od podstawy opodatkowania.
  • Łatwe planowanie budżetu – stałe płatności, a w razie potrzeby dostępność elastycznych rat.
  • Elastyczność – sam decydujesz, czy po zakończeniu umowy oddajesz czy wykupujesz maszynę na własność.
Kalkulator John Deere Financial

Kalkulator John Deere Financial

Oblicz szybko i łatwo ratę za Twój nowy sprzęt John Deere.

Oferty specjalne

Oferty specjalne

Sprawdź dostępne oferty specjalne John Deere.