Leasing operacyjny

Leasing operacyjny

Szybki start przy niskiej opłacie wstępnej

Jest to atrakcyjna opcja leasingu ze stałymi płatnościami. Ponieważ podatek VAT płacony jest od każdej płatności leasingowej, a nie w całości z góry, stanowi to ułatwienie na początek. Leasing operacyjny rozpoczyna się okresem początkowym trwającym zwykle 2–5 lat, w którym spłacany jest cały koszt maszyny. Po jego upływie możesz zażądać odsprzedaży maszyny osobie trzeciej i zachować całość dochodu z tego tytułu. Możesz też zdecydować się na wtórny okres leasingowy i dalej korzystać z maszyny w zamian za uzgodnioną opłatę roczną. Leasing operacyjny pozwala Ci więc od razu korzystać z nowej maszyny – wystarczy uiszczenie niewysokiej opłaty wstępnej, a później opłacanie stałych rat, które ułatwią Ci planowanie budżetu.

Leasing operacyjny wymaga niewysokiej opłaty wstępnej, przy czym cechują go stałe raty i odsetki oraz możliwość korzystania z maszyny bez ograniczeń.

Leasing operacyjny

Kluczowe korzyści leasingu operacyjnego

  • Łatwy początek – niższa opłata wstępna, podatek VAT płacony od poszczególnych spłat
  • Korzyści podatkowe – raty leasingowe zaliczane są do kosztów uzyskania przychodu, możesz zatem odliczyć je od podstawy opodatkowania
  • Łatwe planowanie budżetu – stałe oprocentowanie
  • Kontrola – cały dochód ze sprzedaży należy do Ciebie
Kalkulator John Deere Financial

Kalkulator John Deere Financial

Oblicz szybko i łatwo ratę za Twój nowy sprzęt John Deere.

Oferty specjalne

Oferty specjalne

Sprawdź dostępne oferty specjalne John Deere.