Kredyt inwestycyjny

Pożyczka leasingowa

Najprostsza droga do własnej maszyny

Posiadanie własnej maszyny jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Na początku wpłacasz wkład własny i podatek VAT od całej wartości maszyny. Kwotę podatku VAT możemy też dla Ciebie wygodnie sfinansować w ratach. Pozostała suma powiększona o odsetki jest podzielona na dogodne raty w wybranym przez Ciebie harmonogramie (miesięcznym, kwartalnym lub półrocznym), obejmując okres nawet do 10 lat. Możesz także skorzystać z elastycznych rozwiązań jak rata balonowa (niskie raty w trakcie użytkowania) lub karencji (odroczenie spłaty kapitału nawet o 18 miesięcy od odbioru maszyny) przy zakupie ciągnika lub maszyny żniwnej. Ze względu na to, iż jesteś właścicielem maszyny, opcja pożyczki leasingowej umożliwia skorzystanie z dotacji unijnych. W ten sposób, dzięki indywidualnemu dostosowaniu warunków płatności, możesz korzystać z wszystkich zalet posiadania maszyny na własność.


Korzyści są oczywiste: równe raty, dostępny długi okres finansowania i elastyczne rozwiązania (karencja lub rata balonowa, harmonogramy indywidualne) zero niespodzianek i od początku jesteś właścicielem maszyny.

Kredyt inwestycyjny

Kluczowe korzyści pożyczki leasingowej

Elastyczność – jeżeli wymaga tego charakter Twojej działalności, możesz wybrać sezonowy system spłat

Indywidualne rozwiązania – rata balonowa i karencja (zapytaj o szczegóły swojego Dealera!)

Korzyści płynące z zakupu maszyny – możesz korzystać z ulg inwestycyjnych

Prawo własności - jako właściciel maszyny od samego początku amortyzujesz jej wartość

Finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Finansowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Leasing operacyjny

Leasing operacyjny

Jeśli nie chcesz kupować maszyny na własność, a mimo to chciałbyś z niej korzystać, leasing operacyjny to opcja dla Ciebie.

Oferty specjalne

Oferty specjalne

Sprawdź dostępne oferty specjalne John Deere.