Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

Pakiet AutoTrac Universal 300

Przenieś swoje gospodarstwo na wyższy poziom rolnictwa precyzyjnego. Dzięki pakietowi ATU 300, w skład którego wchodzi odbiornik 6000, wyświetlacz 4240 oraz zestaw sterowania Auto Trac Universal 300, będziesz mógł dokładnie zarządzać kosztami paliwa, nawozów, nasion, środków ochrony roślin w gospodarstwie. Pakiet ATU 300 jest kompatybilny z ponad 600 modelami maszyn John Deere i innych producentów.

Okres obowiązywania oferty: 01 luty 2019 - 31 lipiec 2019

Finansowanie fabryczne John Deere Financial

Oferta finansowania fabrycznego

Skorzystaj z kredytu inwestycyjnego na zakup pakietu ATU 300. W opcji kredytowania na 5 lat, dzienny koszt zakupu systemu rolnictwa precyzyjnego wyniesie nie więcej niż 18,46 zł netto! Skontaktuj się ze swoim dealerem John Deere i sprawdź szczegóły oferty. Oferta dotyczy rolników, którzy już posiadają maszyny John Deere lub maszyny innych producentów.

Oblicz szybko i łatwo ratę na Twój najnowszy sprzęt John Deere:

Korzyści ATU300 John Deere

Twoje korzyści:

  • system naprowadzania klasy premium w atrakcyjnej, stałej cenie;
  • znaczący wzrost wydajności;
  • oszczędność paliwa, nawozu i środków chemicznych;
  • dokładność pracy nawet w warunkach słabej widoczności;
  • mniejsze obciażenie operatora.

Elementy pakietu:

Odbiornik StarFire 6000 John Deere

Odbiornik StarFire 6000

Śledzi sygnał z 3 satelitów jednocześnie, dzięki czemu oferuje najlepszy sygnał korekcyjny i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z odbiornikami starszej generacji. Zapewnia to jeszcze większą dokładność i stabilność sygnału.

Wyświetlacz uniwersalny 4240 John Deere

Wyświetlacz uniwersalny 4240

Model przygotowany do zdalnego dostępu do wyświetlacza i bezprzewodowej transmisji danych. Zabezpieczony dodatkowo obudową odporną na wodę i pył. Posiada funkcje dokumentacji i aplikacji ze zmienną prędkością.

AutoTrac Universal 300 John Deere:

AutoTrac Universal 300 John Deere

System prowadzenia kompatybilny z ponad 600 modelami maszyn od starszych modeli John Deere po marki innych producentów. Zestaw ATU300 z łatwością przeniesiesz z maszyny do maszyny w niecałe 30 minut.

Oferta dotyczy pakietu AMS (StarFire 6000, wyświetlacz uniwersalny 4240, ATU 300) od 1.02.2019 r. do 31.07.2019 r. i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą.

Szczegółowe warunki finansowania dostępne u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami finansowania są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.