Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

  

Ciągniki serii 6R (6cyl.), 7R i 8R z PowerGard Protection Plus

Sprawdź możliwość zakupu ciągników z serii 6R (6cyl.), 7R i 8R z dodatkową ochroną pogwarancyjną Powergard Protection Plus.

Korzystając z tej oferty, zyskujesz nie tylko spokój, jaki daje przedłużona i pełna gwarancja na zakupiony sprzęt. Dodatkowym, finansowym atutem jest obniżenie oprocentowania kredytu o 1%. W tym programie John Deere Financial pomożemy sfinansować zakup maszyny nawet na 9 lat.

Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty specjalnej.

Promocja obowiązuje do 31. stycznia 2019 roku.

Oblicz szybko i łatwo ratę za Twój nowy sprzęt John Deere:

Kalkulator John Deere Financial

*Promocja obowiązuje od 01.11.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 24 miesięcy na zakup ciągników serii 6R (6cyl), 7R i 8R w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus, przy wpłacie minimalnej 40% ceny przedmiotu.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.