Oferty specjalne

Niskie raty w trakcie użytkowania ciągnika

Rata balonowa – ciągniki serii 5E, 5M i 6M

Niskie raty w trakcie użytkowania ciągnika – to właśnie oznacza finansowanie z ratą balonową.

rata balonowa na przykładzie 6120M

Jak to działa? To proste:

  • na początek wpłacasz wkład własny (minimum 25%)
  • przez cały czas finansowania płacisz niskie raty w wybranym przez Ciebie harmonogramie (miesięcznym, kwartalnym lub półrocznym)
  • na koniec do spłaty masz ratę balonową. Możesz ją rozłożyć na kolejny okres spłaty, jednorazowo spłacić lub porozumieć się ze swoim Dealerem John Deere i oddać ciągnik w rozliczeniu przy zakupie kolejnej nowej maszyny
  • elementem oferty jest dodatkowa ochrona pogwarancyjna PowerGard Protection Plus

Niskie raty w trakcie użytkowania ciągnika 

Rata balonowa – ciągniki serii 5E, 5M i 6M

Zobacz jak dzięki racie balonowej, Twoja miesięczna rata za nowy ciągnik może przykładowo wynosić: 

  • 6120M – już za 1123 zł miesięcznie*
  • 6155M – już za 1456 zł miesięcznie**
  • 6195M – już za 1789 zł miesięcznie***

O szczegóły oferty zapytaj swojego Dealera lub skontaktuj się przez poniższy formularz z Doradcą finansowania fabrycznego John Deere Financial:

Loading...please wait

Materiał reklamowy jest kierowany do osób niebędących konsumentami i przedstawia opcję finansowania w formie pożyczki. Ma on charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Ostateczne warunki finansowania zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej pożyczkobiorcy i zostaną uregulowane w umowie pożyczki.


* Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere 6120M z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40%, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 270 000 zł.


** Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere 6155M z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40%, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 350 00 zł.


*** Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere 6195M z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 430 000 zł.