Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

Ciągniki serii 6R (6cyl.) 7R i 8R z PowerGard Protection Plus - 2 lata 0%

Sprawdź u swojego dealera John Deere szczegóły finansowania fabrycznego na ciągniki 6R (6 cyl.), 7R i 8R z dodatkową ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus w opcji 2 lata 0%*.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2019r.

Oblicz wysokość raty na wybrany ciągnik 6R (6cyl.), 7R lub 8R. Skorzystaj z elastycznego systemu rat miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub rocznych:

Kalkulator John Deere Financial

*Promocja obowiązuje od 1.05.2019 r. do 31.07.2019 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 24 miesięcy na zakup ciągników serii 6R (6-cyl), 7R i 8R w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus, przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.