Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

 

Ciągniki kompaktowe na 5 lat 0%*

Skorzystaj z promocyjnego kredytu inwestycyjnego przy zakupie ciągników kompaktowych. W finansowaniu fabrycznym masz możliwość skorzystania z opcji 5 lat 0%. Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty specjalnej.

Promocja obowiązuje do 31.  stycznia 2019

Oblicz szybko i łatwo ratę za Twój now sprzęt John Deere:

Kalkulator John Deere Financial

* Promocja obowiązuje od 1.11.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 60 miesięcy na zakup ciągników kompaktowych serii 1,2,3,4 oraz pojazdów użytkowych Gator, kosiarek serii X900, Z-track i Front Mower przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.