Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

Kombajny W540

Planujesz zakup kombajnu John Deere? Skorzystaj z programu 5 lat 0% na model W540 wraz z przyrządami żniwnymi*. O szczegóły zapytaj swojego dealera John Deere.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2019 r.

Oblicz w łatwy sposób wysokość raty, korzystając z kalkulatora finansowania:

Kalkulator John Deere Financial

* Promocja dotyczy kombajnów W540 wraz z przyrządami żniwnymi. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 60 miesięcy, przy wpłacie własnej minimum 50% ceny finansowanego przedmiotu i prowizji przygotowawczej w wysokości 2% od finansowanej kwoty. Promocja obowiązuje dla maszyn zamówionych u dealera od 15.03.2019 do 31.07.2019 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji „Atrakcyjne oprocentowanie  Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego