Kombajny - oferta przedsezonowa 2022

eop

Dołącz do grona Klientów John Deere Financial, którzy dzięki rozwiązaniom finansowania fabrycznego dobrali warunki indywidualnie dopasowane do ich potrzeb.

Kiedy planujesz żniwa, najistotniejszą sprawą jest wybór niezawodnego, wydajnego kombajnu. W innym wypadku ryzykujesz utratą jakości ziarna i spadkiem zysków. W końcu nieplanowane naprawy kombajnu są zawsze kosztowne, szczególnie w trakcie sezonu żniwnego.

To dlatego John Deere Financial od lat opracowuje programy finansowania, które ułatwiają decyzje zakupowe i wybór jednego z niezawodnych kombajnów marki John Deere. Dzięki rozwiązaniom takim jak karencja (odroczenie spłaty rat kapitałowych nawet o 2 sezony żniwne) lub program 5 lat 0% z PowerGard Protection Plus, zyskujesz dodatkowo bezcenny spokój i pewność, że pogodzisz inwestycję w nową maszynę z innymi wydatkami w gospodarstwie.

Sprawdź jak nasze oferty finansowania ułatwiają planowanie kolejnych zakupów I inwestycji niezbędnych do rozwoju Twojego gospodarstwa.

Jakie oferty mamy mamy dla Ciebie przygotowane?

Wiemy, że nasi Klienci potrzebują elastycznych rozwiązań finansowych w zależności od indywidualnej sytuacji każdego gospodarstwa.

Budując nasze program finansowania, bierzemy pod uwagę, że będą one każdorazowo dostosowywane do oczekiwań naszych Klientów.

Aktualnie w ofercie przedsezonowej na kombajny John Deere nasi Klienci znajdą m.in. następujące opcje finansowania fabrycznego:

  • Program 5 lat 0% z dodatkową ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus i aktywacją JD Link
  • Program 4 x 25% z oprocentowaniem 0%: wpłacasz 25% i resztę wartości kombajnu spłacasz przez 3 lata w ratach półrocznych
  • Program z karencją: zamów dziś, odbierz kombajn przed żniwami, zacznij spłatę kapitału nawet po żniwach 2023 roku
  • Program z ratą balonową: dzięki temu rozwiązaniu możesz korzystać z niskich rat użytkowania kombajnu
  • Leasing fabryczny: dla rolników prowadzących działalność gospodarczą

Jakie korzyści niesie każda z opcji:

- Wybierając karencję możesz zaplanować inne przychody i wydatki w swoim gospodarstwie i wybrać start spłaty rat kapitałowych po dwóch sezonach żniwnych. W tym czasie Twój nowy kombajn przez 2 sezony żniwne zarabia na siebie!*

- Wybierając pożyczkę z ratą balonową, największą ratę zostawiasz do splaty na koniec pożyczki i korzystasz z niskich rat użytkowania. W tym rozwiązaniu możesz porozumieć się ze swoim Dealerem JD na odbiór kombajnu po kilku latach użytkowaania i wymianę na kolejną, nową maszynę.*

- Wybierając programy 0% korzystasz z braku kosztów odsetkowych.*

Bez względu na wybór opcji finansowania, zawsze możemy dobrać elastycznie harmonogram spłaty rat oraz pozostałe parametry pożyczki do Twoich oczekiwań i możliwości.

Odwiedź swojego Dealera John Deere!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących dostępnych opcji finansowania, skontaktuj się ze swoim Dealerem John Deere, lub wypełnij i odeślij nam formularz on-line. Skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania indywidualnie wybranej oferty:

Promocje i oferty specjalne


Kombajny - oferta przedsezonowa 2022

Najnowsza oferta przedsezonowa na kombajny John Deere to indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb programy finansowania fabrycznego, w tym:

  • Oferta 5 lat 0% z PowerGard Protection Plus
  • Niskie płatności w racie balonowej
  • Odroczenie spłaty rat nawet o dwa sezony żniwne
*Wskazane opcje finansowania dotyczą pożyczki leasingowej, mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumienu art. 66 k.c. Ostateczne warunki finansowania zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej pożyczkobiorcy i zostaną uregulowane w umowie pożyczki.