Oferta - Maszyny samojezdne + narzędziem do usuwania filcu

Special offer – RLE + complimentary Thatcherator

 

 

UWOLNIJ SWÓJ TRAWNIK

Już od 01.02 do 30.04.2021* każda kosiarka samojezdna John Deere jest dostępna z narzędziem do usuwania filcu z trawników w promocyjnej cenie. Urządzenie usuwa szczątki roślinne z darni umożliwiając trawie łatwiejszy dostęp do światła, powietrza i wody, przez co Twoje trawniki będą gęstsze i bardziej zielone. Wkrótce zobaczysz różnicę. Twoi sąsiedzi również! Zapasy są ograniczone — skontaktuj się z nami już dzisiaj.

X590

Więcej niż kosiarka

Nasze traktorki trawnikowe, zarówno większe, jak i mniejsze, łączą w sobie siłę i niezawodność z prostotą i wygodą obsługi oraz kierowania.

Urządzenie do usuwania filcu 1 m (40 in.)

Urządzenie do usuwania filcu 1 m (40 in.)

Po zamontowaniu 20 palców sprężynowych można używać do spulchniania lub wertykulacji. Można używać z obciążeniem do 45 kg.

Promocje i oferty specjalne

Więcej niż kosiarka

Oferta - Maszyny samojezdne + narzędziem do usuwania filcu

Już od 01.02 do 30.04.2021* każda kosiarka samojezdna John Deere jest dostępna z narzędziem do usuwania filcu z trawników w promocyjnej cenie. Urządzenie usuwa szczątki roślinne z darni umożliwiając trawie łatwiejszy dostęp do światła, powietrza i wody, przez co Twoje trawniki będą gęstsze i bardziej zielone. Wkrótce zobaczysz różnicę. Twoi sąsiedzi również! Zapasy są ograniczone — skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Dealer John Deere

Znajdź najbliższego dealera

Znajdź dealera John Deere

* W zależności od dostępności. Tylko u dealerów uczestniczących w promocji. Oferta podlega regulaminowi.