Oferty specjalne

kup nowy kombajn

Oferta przedsezonowa 2021

Już teraz zamów swój nowy kombajn zbożowy John Deere i ciesz się optymalną jakością zbiorów. W programie przedsezonowym John Deere Financial spłatę kredytu możesz przesunąć aż do zakończenia żniw 2022. John Deere Financial zapewni Ci proste i przejrzyste zasady finansowania, dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Pomożemy Ci wybrać optymalne sposoby zakupu maszyny, możesz również liczyć, że wszystkie procedury będą proste i szybkie. Pracujemy z Tobą. Dziś, jutro i przez pokolenia.

Oferta przedsezonowa 2021

Szczegóły oferty:

• do momentu odbioru maszyny nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z finansowaniem

• spłatę kapitału możesz zacząć po żniwach 2022 (przy wyborze wariantu z karencją)

• możliwy wkład własny 0% (w wypadku Klientów korzystających z dotacji unijnej)

• do wyboru miesięczne, kwartalne i półroczne raty lub harmonogram indywidualny

• przejrzyste i uczciwe warunki kredytu - prowizja liczona od kwoty pożyczki, a nie od wartości całej maszyny!

• maksymalny okres finansowania – nawet 10 lat

Proste zasady finansowania:

  • pierwsza ratę kredytu zaczynasz spłacać po żniwach 2021*
  • od momentu zamówienia do odbioru maszyny, nie ponosisz żadnych kosztów finansowania 


 

Możliwość spłaty kredytu po żniwach 2022:

  • rozpoczęcie spłaty rat kapitałowo-odsetkowych dopiero po żniwach 2022 r.*
  • oferta dotyczy zakupu wszystkich kombajnów i zespołów żniwnych John Deere


 

promocyjne finansowanie aż na 5 lat!

Promocyjne finansowanie 0%
aż na 5 lat**

W ofercie przedsezonowej, możesz też wybrać opcję 5 lat 0% z dodatkową ochroną pogwarancyjną Powergard Protection Plus. Dzięki niej zapewnisz sobie spokój na wypadek nieprzewidzianej awarii, możesz liczyć na kombajn zastępczy u swojego dealera John Deere, a oprocentowanie pożyczki będzie znacznie korzystniejsze. Sprawdź szczegóły u swojego dealera John Deere!

*Promocja obowiązuje od 1.11.2020r. do 31.01.2021 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa płatna po żniwach 2021 lub 2022 przy założeniu odbioru maszyny najwcześniej w czerwcu 2021 i przy zastosowaniu półrocznego harmonogramu spłat. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Europejski Fundusz Leasingowy. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

**Promocja obowiązuje od 1.11.2020 r. do 31.01.2021 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą pożyczki leasingowej na okres finansowania do 60 miesięcy na zakup kombajnów serii W/T/S z przyrządami żniwnymi w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus oraz aktywacją JD Linka, przy wpłacie 50% ceny przedmiotu i półrocznym harmonogramie spłaty rat. W przypadku finansowania z PowerGard wymagany jest wariant ochrony pogwarancyjnej PowerGard Protection Plus na okres nie krótszy niż okres kredytowania lub na najdłuższy dostępny okres ochrony.Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.