Oferty specjalne

kup nowy kombajn

Oferta przedsezonowa 2019

Już teraz zamów swoją nową maszynę John Deere i ciesz się jej możliwościami bez konieczności spłaty kredytu aż do zakończenia żniw 2019! * John Deere Financial zapewni Ci proste i przejrzyste zasady finansowania, dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Pomożemy Ci wybrać optymalne sposoby zakupu maszyny, możesz również liczyć, że wszystkie procedury będą proste i szybkie. Finansowanie Twoich maszyn jest z naszej naturze.

Oferta przedsezonowa 2019

Skorzystaj z promocyjnego kredytu inwestycyjnego przy zakupie kombajnów, sieczkarni, opryskiwaczy i pras zamawianych w ofercie przedsezonowej. Do momentu odbioru maszyny nie poniesiesz żadnych kosztów finansowania, a spłatę rat kapitałowo – odsetkowych możesz przełożyć nawet na koniec żniw 2020 roku!

Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty przedsezonowej


Promocja obowiązuje dla maszyn zamówionych od 1 listopada do 31 stycznia 2019.

Proste zasady finansowania:

- nie ponosisz kosztów związanych z finansowaniem od momentu zamówienia maszyny do jej odbioru,

- pierwszą ratę kredytu spłacasz nawet po żniwach 2019.

harmonogram spłat- finansowanie John Deere

Możliwość spłaty kredytu po żniwach 2020**:

- rozpoczęcie spłaty rat kapitałowo-odsetkowych dopiero po żniwach 2020 r.,

- oferta dotyczy zakupu kombajnów John Deere.

ochrona PowerGard

Promocyjne finansowanie 0% aż na 4 lata

Zapytaj swojego Dealera John Deere o dodatkową ochronę pogwarancyjną PowerGard Protection Plus, aby zapewnić sobie spokój na wypadek nieprzewidzianych awarii. Jeżeli zdecydujesz się na zakup kombajnu, sieczkarni lub opryskiwacza samojezdnego w pakiecie z PowerGard Protection Plus możemy obniżyć oprocentowanie Twojego kredytu oferując nawet do 4 lat 0%.***

Pozostałe produkty w ofercie przedsezonowej

Prasy zwijające John Deere

Prasy zwijające

Skonstruowaliśmy prasy odpowiednie zarówno dla usługodawców pracujących dla różnorodnych klientów, jak i dla gospodarstw w których charakter prac wymaga uniwersalności. Oferujemy najlepsze rozwiązania dla producentów słomy, siana, sianokiszonki i kiszonki – zarówno tych, którzy wytwarzają duże ilości jednego produktu, jak i mniejsze ilości wszystkich produktów.  Znajdź prasę odpowiednia dla Twojego gospodarstwa.

Sieczkarnie John Deere

Sieczkarnie samojezdne

Niezawodność, wydajność cięcia i koszty eksploatacji to trzy najważniejsze czynniki decydujące o wyborze nowej sieczkarni. Większa niezawodność oznacza dłuższy czas dostępności operacyjnej. Precyzyjne cięcie podwyższa jakość produktu oferowanego klientom. A niższy koszt eksploatacji oznacza większe zyski. Tylko seria 8000 może jeszcze bardziej zwiększyć opłacalność Twojej działalności.

Opryskiwacze John Deere

Opryskiwacze

Wysoka wydajność, maksymalnie długi czas pracy przy jak najniższych kosztach eksploatacyjnych- oto czego klienci oczekują, decydując się na nową maszynę. Nasza seria opryskiwaczy to przygotowane na miarę rozwiązania dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji Twojego idealnego opryskiwacza. 

*Propozycja finansowania dotyczy maszyn zamówionych u autoryzowanych Dealerów John Deere od 1.11.2018 do 31.01.2019 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Pierwsza rata płatna po żniwach; przy założeniu odbioru maszyny najwcześniej w czerwcu 2019 i przy zastosowaniu półrocznego harmonogramu spłat. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

**Kombajny serii W330/W440, W, T oraz S wraz z przyrządami żniwnymi w kredycie z karencją do 18 miesięcy. W przypadku finansowania z PowerGard wymagany jest wariant ochrony pogwarancyjnej PowerGard Protection Plus na okres nie krótszy niż okres kredytowania lub na najdłuższy dostępny okres ochrony. Promocja obowiązuje 1.11.2018 do 31.01.2019 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji „Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

*** Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 48 miesięcy na zakup kombajnów serii W, T i S wraz z przyrządami żniwnymi, sieczkarni wraz z przyrządami żniwnymi oraz opryskiwaczy samojezdnych w pakiecie z ochroną pogwarancyjną PowerGard Protection Plus, przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu. W przypadku wyboru wariantu finansowania z odroczeniem spłaty, wysokość oprocentowania będzie uzależniona od wybranych przez Klienta parametrów finansowania.