Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

gator John Deere


Pojazdy użytkowe Gator, profesjonalne kosiarki X900, Ztrack i Front Mower - 5 lat 0%*

Skorzystaj z promocyjnego kredytu inwestycyjnego przy zakupie pojazdów użytkowych Gator i kosiarek profesjonalnych.W ofercie finansowania fabrycznego możesz skorzystać z opcji 5 lat 0% lub rozłożyć finansowanie nawet na 9 lat.Skontaktuj się z najbliższym dealerem i poznaj szczegóły oferty specjalnej.

Promocja obowiązuje do 31. stycznia 2019

Oblicz szybko i łatwo ratę za Twój nowy sprzęt John Deere:

Kalkulator John Deere Financial

*Promocja obowiązuje od 1.11.2018 r. do 31.01.2019 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 60 miesięcy na zakup ciągników kompaktowych serii 1,2,3,4 oraz pojazdów użytkowych Gator, kosiarek serii X900, Z-track i Front Mower przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.