Oferty specjalne

Promocje i oferty specjalne

gator John Deere


Pojazdy użytkowe Gator, kosiarki ZTrak i Front Mower w opcji 4 lata 0%

Sprawdź u swojego dealera John Deere szczegóły finansowania fabrycznego na pojazdy użytkowe Gator, ZTrak i Front Mower w korzystnej opcji 4 lata 0%*!

Promocja obowiązuje do 31 października 2020

Oblicz wysokość raty na wybrany model Gatora lub kosiarki profesjonalnej. Skorzystaj z elastycznego systemu rat miesięcznych, kwartalnych lub półrocznych.

Kalkulator John Deere Financial

*Promocja obowiązuje od 1.08.2020 r. do 31.10.2020 r. lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na okres finansowania do 60 miesięcy na zakup pojazdów użytkowych Gator, Z-track, FrontMower przy wpłacie minimalnej 35% ceny przedmiotu.

Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere.

Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.