• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Historia

Historia

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach.

Historia narodzin i rozwoju

W 1837 roku John Deere, kowal i wynalazca, dysponował zaledwie możliwościami własnego zakładu kowalskiego i kawałkiem wypolerowanej stali. Ale miał również pomysł na ułatwienie rolnikom pracy, a tym samym na zmianę sposobu prowadzenia prac w rolnictwie.

Kluczowe momenty w historii firmy John Deere decydujące o jej dzisiejszej pozycji.

Dotychczasowi liderzy

O jakości firmy świadczą przede wszystkim jej liderzy. Przez niemal 175 lat firma John Deere zarządzali zdecydowani liderzy o silnych osobowościach, hołdujący najważniejszym wartościom firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności.

Przydatne linki

JOHN DEERE DZIŚ

Dziś firma Deere & Company jest jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na świecie. To nie przypadek. Podczas codziennej pracy pamiętamy o najważniejszych wartościach, którym hołdował założyciel firmy. Uczciwość, jakość, zaangażowanie i innowacyjność to nie tylko założenia, które staramy się osiągnąć. To podstawy naszego życia. Są dla nas niezbędne. Te wartości są podstawą naszej pracy przy wszystkich produktach, usługach i rozwiązaniach, jakie oferujemy klientom.

 

Przeczytaj więcej o najważniejszych dla nas wartościach.