• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska naturalnego to żadna nowość dla firmy John Deere. Wiemy, że odpowiedzialne zarządzanie zasobami to jeden z najważniejszych obowiązków naszej firmy, pracowników, klientów i sąsiadów, a także całego świata. W firmie John Deere nieustannie  opracowujemy kolejne produkty charakteryzujące się wysoką wydajnością i sprawnością oraz niższą szkodliwością dla środowiska naturalnego. W biurach, fabrykach i punktach dealerskich projektujemy, wytwarzamy i serwisujemy te produkty, zawsze mając na uwadze dbałość o środowisko naturalne.

 

Jesteśmy silnie zaangażowani w ten obszar działalności. Na osiąganie celów związanych z ochroną środowiska przeznaczamy znaczne zasoby i sporo wysiłku. Prawdopodobnie właśnie tego od nas oczekujesz. Mamy we krwi dbałość o środowisko naturalne.

Nasza działalność a środowisko naturalne

Nasze procesy operacyjne są odzwierciedleniem ogromnego zaangażowania w ochronę otaczającego nas świata. Nieustannie poszukujemy coraz to nowych rozwiązań oszczędzających energię. Rozwiązań chroniących powietrze i wodę. A także rozwiązań eliminujących powstawanie odpadów lub minimalizujących ich ilość. Inwestując w nowe produkty i technologie, zawsze preferujemy te, które najmniej obciążają środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej o naszej działalności.

Nasze produkty a środowisko naturalne

Podczas projektowania i konstruowania produktów firma John Deere kładzie ogromny nacisk na ich sprawność i wydajność. A ponieważ doskonale rozumiemy Twoje oczekiwania i nieustannie wdrażamy innowacyjne technologie, możemy zaoferować Ci maszyny nie tylko wydajniejsze i sprawniejsze, ale również przyjazne dla środowiska naturalnego.

Dowiedz się więcej o związku między naszymi produktami a ochroną zasobów naturalnych.

O firmie John Deere

Firma John Deere została założona w 1837 roku. Od tego czasu w jej historii nastąpiło wiele zmian — zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w oferowanych produktach i usługach. Pracownicy firmy John Deere nieustannie koncentrują się na potrzebach ludzi związanych z ziemią. W firmie John Deere nigdy nie zapomniano i nigdy nie sprzeciwiono się najważniejszym wartościom uznawanym przez założyciela firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności.

Dowiedz się więcej