• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Części do pras zwijających

Części do pras zwijających

Dokonując jednego, gruntownego przeglądu przywracajacego Twojej prasie fabryczną sprawność zminimalizujesz ryzyko wystąpienia niepotrzebnych przestojów, a także zapewnisz sobie najwyższą jakość uzyskiwanych bel. Warto zatem zainwestować w automatyczny system smarowania łańcuchów, co pozwoli na skrócenie czasu poświęcanego na codzienny przegląd maszyny i zwiększy jej żywotność. Możesz też zakupić ostrzałkę do noży co sprawi, że ostrza w Twojej prasie będą zawsze utrzymane w idealnym stanie, a także przyczyni się do spadku zużycia paliwa przez ciągnik.
Pasy z bieżnikiem romboidalnym

Pasy z bieżnikiem romboidalnym

Pasy zbudowane z trzech warstw materiału (nylonu i poliestru) są wystarczająco sztywne, aby się nie zwijać, a jednocześnie wystarczająco elastyczne, aby pobierać materiał roślinny z podbieracza i formować zwarte bele o jednolitej gęstości.

Dowiedz się więcej
Złącze pasa

Złącze pasa

Nasze złącza pasów są jednymi z najbardziej trwałych na rynku - są na tyle mocne, że można by na nich podnieść 4 tonowy ciągnik!

Dowiedz się więcej
Produkty zwiększające oszczędność

Produkty zwiększające oszczędność

Dzięki prawidłowej konserwacji, prasa zwijająca będzie pracowała z maksymalną wydajnością i zużywała mniej paliwa.

Dowiedz się więcej
Produkty do pakowania plonów

Produkty do pakowania plonów

Produkty do pakowania plonów John Deere dają możliwość wyprodukowania optymalnych bel. W tym przypadku nie chodzi tylko o starannie wykonane, okrągłe bele, które można łatwo przenosić, ale również o ograniczenie strat materiału.

Dowiedz się więcej