• (Inne kraje)
 • |
 • Znajdź dealera
/ / / / Pasy z bieżnikiem romboidalnym

Pasy z bieżnikiem romboidalnym

Zobacz różnicę

Części i serwis: pasy Diamond-Thread do pras zwijających
 1. Pierwsza warstwa materiału (nylonu i poliestru) zapewnia zwiększoną wytrzymałość szkieletu pasa
 2. Cztery zabezpieczające warstwy gumy uszczelniają oddzielne warstwy nylonu i poliestru
 3. Warstwa nylonu w środku ułożona jest wzdłużnie, aby zapobiegać rozciąganiu pod wpływem dużych obciążeń
 4. Wszystkie warstwy poddawane są specjalnemu procesowi wulkanizacji
 5. Gładka wewnętrzna warstwa materiału płynnie przechodzi przez rolki bez wydzielania nadmiernej ilości ciepła
Autentyczna korzyść:
 • Pasy zbudowane z trzech warstw materiału (nylonu i poliestru) są wystarczająco sztywne, aby się nie zwijać i jednocześnie wystarczająco elastyczne, aby pobierać materiał roślinny z podbieracza i formować zwarte bele o jednolitej gęstości.
 • Zewnętrza, ochronna warstwa gumy pokrywająca materiał pasa zapewnia prawidłowy naciąg pasa pomiędzy rolkami napędowymi prasy, dzięki czemu można lepiej kontrolować obciążenia powodujące wstrząsy.
 • Zdolność samodzielnego oczyszczania - 3-warstwowa konstrukcja bieżnika umożliwia usuwanie zanieczyszczeń z pasa przemieszczającego się po rolkach prasy, zapewnia prawidłowe trzymanie materiału roślinnego, zapobiega ślizganiu się beli i ogranicza ścieranie.
 • Wbudowany wskaźnik zużycia pasa informuje zawczasu, że należy go wymienić. Powierzchnia pasa zbudowana jest z trzech oddzielnych warstw. Kiedy zużyje się ostatnia warstwa, oznacza to, że nadszedł czas na wymianę pasa.

Kupuj pasy do pras zwijających sprzedawane na metry, aby oszczędzić jak najwięcej

Części do pras zwijających: pasy do pras zwijających sprzedawane na metry Stosowanie pasów sprzedawanych na metry to najtańszy sposób wyposażenia prasy zwijającej John Deere w pasy. Możesz  kupić nawet najkrótszy, potrzebny pas, który jest wyceniony za metr bieżący. Jedyna, dodatkowa rzecz, która będzie jeszcze potrzebna to płytkowe złącze - i narzędzie do wykonania połączenia.