• (Inne kraje)
  • |
  • Znajdź dealera
/ / / Części do opryskiwaczy

Części do opryskiwaczy

Obecnie, koszty środków ochrony roślin stanowią do sześćdziesięciu procent całości budżetu przeznaczanego na opryski. Dlatego, aby każda kropla była wykorzystana właściwie należy zwócić szczególną uwagę na terminowy oprysk przy użyciu odpowiednich środków ochrony roślin. Innym istotnym czynnikiem jest zastosowanie opryskiwacza, który wykonuje swoją pracę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Właśnie dlatego John Deere buduje oryskiwacze, które charakteryzują się niezrównaną jakością i wydajnością, jakiej potrzebujesz. Jednak nawet najbardziej wytrzymałe i niezawodne opryskiwacze wymagają regularnego przeglądu i konserwacji.

 

Powinieneś zawsze pamiętać o stosowaniu oryginalnych części John Deere. Począwszy od dysz opryskujących i zestawawów naprawczych do narzędzi służących do czyszczenia i kalibracji każda część została zaprojektowana, wytworzona i przetestowana specjalnie dla maszyn John Deere.
Ogólna konserwacja opryskiwacza

Ogólna konserwacja opryskiwacza

Silikon zaaplikowany za pomocą tego łatwego w użyciu sprayu wysycha w ciągu zaledwie 15 minut i zapewnia doskonałą ochronę przed korozją dla belek i innych części opryskiwacza wystawionych na działanie czynników zewnętrznych.

Dowiedz się więcej
Konserwacja mokrych układów

Konserwacja mokrych układów

Duży wybór dysz o różnych wielkościach i z różnymi głowicami, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, umożliwia dobór optymalnych dysz do wykonywanej pracy.

Dowiedz się więcej
Zestawy poprawiające parametry pracy

Zestawy poprawiające parametry pracy

Szeroki asortymen produktów poprawiających parametry pracy opryskiwaczy jest dostępny w formie zestawów montowanych fabrycznie i zestawów montowanych po zakupie opryskiwacza.

Dowiedz się więcej

KATALOGI PRODUKTOWE