Produkty do pielęgnacji terenów zieleni

Kosiarki samojezdne

Być może nie dostrzegasz, że marka John Deere naprawdę robi różnicę.

Zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania, wygodzie i wydajności, traktorki ogrodowe John Deere są niezrównane w pielęgnacji trawnika. Pokochasz płynną jazdę, którą zapewnia wysokiej jakości przekładnia i pełna, spawana rama.

Poznaj pełną gamę kosiarek samojezdnych    Zobacz katalog

Kosiarki pchane

Zaawansowane funkcje i prosta obsługa naszych pchanych kosiarek sprawiają, że ich posiadanie i użytkowanie to czysta przyjemność.

John Deere oferuje szeroką gamę kosiarek, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Nowoczesne rozwiązania, takie jak zapewniający doskonałe zbieranie materiału system TurboStar i wysokiej jakości aluminiowa obudowa dostępne są w szeregu modeli.

Poznaj nasze kosiarki pchane    Zobacz katalog

Nowość: Kosiarki akumulatorowe

Wygoda i wysoka jakość

Poszukujesz wygodnego sposobu na utrzymanie swojego trawnika w idealnym stanie? Nowe kosiarki akumulatorowe John Deere nadadzą mu doskonały wygląd, gdziekolwiek tylko trzeba - bez problemów, bez spalin, czy innych substancji emitowanych do otoczenia.

Poznaj nasze nowe akumulatorowe kosiarki pchane Zobacz katalog
Czysta energia

Czysta energia

Możesz zapomnieć o konieczności tankowania kosiarki. Wystarczy otworzyć pokrywę, wyjąć akumulator i włożyć go do ładowarki sieciowej. Po upływie półtorej godziny kosiarka znów jest gotowa do pracy. Korzystaj z czystej energii - nie pobrudzisz sobie palców.

Obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium

Obudowa z odlewanego ciśnieniowo aluminium

Obudowa modelu R43B wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium jest opatrzona 15-letnią gwarancją*.

*Oferta podlega regulaminowi. Szczegóły oferty poznasz u lokalnego dealera.

Łatwe przenoszenie

Łatwe przenoszenie

Oba modele są łatwe do przenoszenia i przechowywania, a dzięki kołom o optymalnej wielkości, dojadą wszędzie, gdzie są potrzebne.

Tango E5 Seria II

Ułatwia życie

Kosiarka automatyczna TANGO serii II została stworzona, aby ułatwić Ci życie. Elementy sterujące i zastosowane technologie są tak intuicyjne, że będzie gotowa do koszenia w kilka sekund. A to oznacza więcej wolnego czasu dla Ciebie!

Poznaj nowe Tango
Zobacz film o Tango
Zobacz katalog

Nic nie może się równać z naszymi dealerami

Globalna sieć sprzedaży

Twój lokalny dealer John Deere jest doskonale przeszkolonym specjalistą świetnie znającym nasze produkty. Pozwoli Ci on zawsze w pełni wykorzystywać potencjał produktów John Deere – począwszy od procesu podejmowania decyzji o wyborze maszyny, aż po jej serwis i naprawę. Dealerzy John Deere są na całym świecie i tuż za rogiem. Aby znaleźć najbliższego dealera, wejdź na stronę

Dealer Locator