• (Inne kraje)
 • |
 • Znajdź dealera
/ / AGRO SHOW 2017

AGRO SHOW 2017

AGRO SHOW 2017

Już odliczamy dni do kolejnego spotkania z Państwem podczas międzynarodowej wystawy rolniczej Agro Show w Bednarach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska John Deere w dniach 22-25 września. 

 

Tegoroczne spotkanie będzie naprawdę wyjątkowe! Szykujemy atrakcje, jakich dotąd nie było, a ponadto prezentacje nowości produktowych, konsultacje specjalistów z zakresu finansowania i sprzedaży maszyn, a także serwisu i części.

 

Agro Show to niewątpliwie jedyna w swoim rodzaju okazja, by odwiedzić nasz sklep z modelami i gadżetami John Deere i poszerzyć własną kolekcję .

 

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z przygotowań i targów na Facebooku.

 

Do zobaczenia na stoisku John Deere!

Nowości

Ciągniki

5075E

5ECiągniki nowej serii 5E to wydajne i komfortowe maszyny, które pozwolą Ci uporać się z każdą pracą tak sprawnie, efektywnie i wygodnie jak nigdy dotąd. Niezwykle zwrotne kompaktowe ciągniki 5E docierają wszędzie, gdzie trzeba, a dzięki odpowiedniej mocy radzą sobie również z podnoszeniem ciężkich ładunków. Kabina zaprojektowana została z myślą o doskonałej widoczności bez kompromisów oraz o komfortowej obsłudze modelu 5E bez nadmiernego obciążania operatora.

 

 • Wyjątkowa zwrotność
 • Ergonomiczne elementy sterowania do szybkiego i łatwego wykonywania nawrotów
 • Niewielki obrys ciągnika idealny do zastosowania w ograniczonych przestrzeniach
 • Kabina TechCenter™ jest przestronna i zapewnia doskonałą widoczność podczas pracy

6250R

6RJak każdy prawdziwy sportowiec, nasze nowe ciągniki 6R są stworzone do sukcesu, nawet w warunkach dalekich od ideału. Zostały one zaprojektowane tak, by sprostać różnorodnym wyzwaniom stawianym przez ukształtowanie terenu, panujące warunki i czynniki pogodowe. 

Jest wiele powodów, by wybrać ciągnik 6R: nowoczesne, zintegrowane rozwiązania technologiczne, wyjątkowa widoczność w każdym kierunku, przyjazne dla użytkownika interfejsy sterujące oraz konsola CommandARM nowej generacji. A teraz dodatkowo udoskonaliliśmy jeszcze układ płynu DEF, by spełniał on surowe wymogi normy Stage IV oraz naszych własnych standardów.

Kombajny

S780i

Kombajn serii S700Zacznij nowy sezon żniw z kombajnem, który pomoże Ci uzyskać optymalne osiągi podczas zbiorów, nawet w trudnych warunkach. Nowa seria S nie tylko zwiększa produktywność i wydajność, ale też podnosi jakość ziarna oraz słomy – dzięki czemu zyskujesz w każdej sytuacji.

 

 • Hydraulicznie odchylany przenośnik pochyły
 • Mechanizm czyszczący DynaFlo Plus
 • Aktywne dostosowanie do ukształtowania terenu
 • Szybka zmiana upraw, w mniej niż 5 minut.
 • Gąsienice i rekordowa prędkość 40 km/h
 • Symulator kombajnu klasy Premium Go Harvest

Dowiedz się więcej o kombajnach serii S700

Prasy zwijające

V451M

Prasa zmiennokomorowaPrzeznaczone do różnych rodzajów upraw prasy V451M/V461M doskonale nadają się do regularnej eksploatacji przy średniej ilości plonów lub w okresach szczególnego natężenia prac wymagających dzień po dniu dużej prędkości i wydajności oraz wysokich mocy przerobowych. 

Dostępna w standardzie najszersza na rynku opuszczana podłoga wykorzystująca unikalny mechanizm o kinematyce równoległej umożliwia operatorowi błyskawiczne usuwanie zatorów bez konieczności wychodzenia z kabiny ciągnika.


Opryskiwacze

Opryskiwacz samojezdny 4050i

Opryskiwacz samojezdny 4050iZaprojektowane i wyprodukowane przez John Deere opryskiwacze R4050i wykorzystują najnowsze technologie w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności i skuteczności. 

6-krotnie bardziej wytrzymała i jednocześnie dużo lżejsza niż stal czy aluminium — ta belka nowej generacji posiada wyższą wydajność i wytrzymałość niż belki z tradycyjnych materiałów.

Korzystaj z wygodnego zarządzania danymi, zdalnego wsparcia i zwiększonej wydajności dzięki wbudowanej komunikacji bezprzewodowej i za pomocą strony MyJohnDeere.com

PowerGard

Pakiety PowerGard

5EUmowy PowerGard chronią przed nieoczekiwanymi kosztami napraw i zapewniają terminowe serwisowanie przy użyciu oryginalnych części. Trzy pakiety o różnym zakresie ochrony pozwalają utrzymać wydajność maszyn na najwyższym poziomie, przy stabilnym czasie dostępności operacyjnej i po ustalonej z góry cenie.

Promocje i finansowanie


Oferta przedsezonowa na kombajny

 

Widzisz podwójnie? To nie złudzenie!

Kupisz kombajn john deere, a drugi będzie czekał na Ciebie w pełnej gotowości!

 


 • Kontrola przez Eksperta
 • Dostawa kluczowych części do 24 godzin 
 • Kombajn zastępczy w przypadku przekroczenia dostawy części do 24 godzin 
 • Opcjonalna ochrona pogwarancyjna PowerGard do 6 lat wieku maszyny

 • Sprawdź nasze aktualne promocje na maszyny John Deere!

   

  0% aż na 4 lata*

  Odwiedź nas i uzyskaj ofertę dogodnego finansowania John Deere Financial na maszyny rolnicze!
  Dowiedz się więcej o finansowaniu John Deere Financial

   

 • Dealerzy na stoisku

  Dealer John DeereAgro-Efekt

  Agro-Sieć Maszyny
  Amrol
  Firma Małolepszy
  Fricke
  Polboto Agri
  Wanicki Agro
  Zawadzka

  Jeżeli nie możesz odwiedzić nas na Agro Show, a chcesz odszukać dealera w swojej okolicy, przejdź na stronę z lokalizatorem dealerów.

  Fani John Deere


  Dołącz do nas na Facebooku i na bieżąco śledź, co dzieje się na stoisku John Deere podczas wystawy Agro Show.

  Zobacz maszyny w akcji na naszym kanale John Deere na YouTube. Dopisz się do listy subskrybentów, a o każdym nowym filmie dowiesz się przed innymi!

  *Promocja obowiązuje do 31/01/2018 lub do odwołania. Finansowanie dostępne jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Warunki cenowe dotyczą promocyjnego kredytu inwestycyjnego na zakup kombajnów serii W, T oraz S wraz z pakietem PowerGard Protection Plus na okres finansowania do 48 miesięcy, przy minimalnej wpłacie własnej 35% ceny przedmiotu. Szczegółowe, promocyjne warunki finansowania zawarte są w Regulaminie promocji ,,Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial” dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany treści Regulaminu Promocji w trakcie jej obowiązywania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c., nie może być traktowany jako porada, usługa finansowa lub zachęta do zawarcia jakiejkolwiek umowy. W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy skontaktować się ze swoim lokalnym dealerem John Deere. Oferta dostępna u Dealerów biorących udział w programie.